Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkamba kerülhet?

Munkamba kerülhet?

Figyelt kérdés
Exem velem csalta mostani párját s mondtam neki hogy mondja el neki vagy én mondom el erre mivel egy helyen dolgozunk kaptam a hirt (főnöktol) álljak le mert munkahelyembe kerülhet.

2016. márc. 16. 02:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizony ám, nagyon könnyen . Mindig mindenhez két ember kell, ezt jó észben tartani . Jó pár éve volt nekem egy munkahelyem és volt egy kolléganőm . Mint kiderült ott nálunk azon a munkahelyen dolgozott a férje szeretője . Zaklatta, terrorizálta nap mint nap a nőt, egy ízben egymásnak estek . Összeült egy fegyelmi bizottság, kolléganőmet jól meghurcolták, aztán meg páros lábbal kirúgták . Semmiféle hasonló munkakörbe nem vették fel a későbbiekben dolgozni .
2016. márc. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ma már csak az exed, akkor miért ne zárod le és engeded el őt, miért bolygatni a múltat ?
2016. márc. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt akartam hogy tisztaza a sracal hogy velem k.felt mig vele volt...
2016. márc. 16. 06:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha már elmúlt és vége, akkor úgy őszintén mi értelme van ? Szép volt jó volt, tovább kell lépni . Ha az exed a mostani párjával tervez hosszú távra, akkor lépj ki, hagyd őket a rákba .
2016. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg az ex csajod jol bemartott a fonoknel es azt mondta zaklatod ot. Ha zaklatod (fenyegeted stb. akarmivel) es ezt o tudta ugy talalni, hogy őt nem hagyod beken, akkor a fonokod joggal szol neked es igen jobb helyeken ezert (no zaklatasa pl. Tulzo udvarlas, lebuktatassal fenyegetes stb.) kirughatnak. Rosszabb helyeken barmit megtehetsz :-(.

Jo tanacs legkozelebb ne az exed fenyegesd, hanem egyszeruen menj oda a baratjahoz es mondd el. Sajnos ha jelen esetben most elmondod, akkor szepen az exed bemegy a fonokodhoz elsirja az o valtozatat es te repulsz.

Felejtsd el, majd megtudja a jelenlegi parja is, hohy milyen a csaj, neked meg remelhetoleg egy ilyen ember nem kell mar. Jobbulast.

2016. márc. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nah megírom mi történt semmi,de párjával nincs együtt holott azt adta elő mindenkinek hogy a boldog kapcsolatát akarom szét rombolni xD másik már most szedd ossze másik srácot a lány...
2016. ápr. 7. 04:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!