Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Az algoritmusoknak milyen...

Az algoritmusoknak milyen fajtái vannak? és valaki tud mondani egy linket ahonnan tudok írni a project munkámba? És ti mit tudtok az algoritmusokról?

Figyelt kérdés

2017. dec. 10. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindent tudok róluk.
2017. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de erre nem lehet mást mondani, csak hogy nézd meg a wikipédia Algorithm nevű szócikkét, azon belül is a Classification szakaszt. Ha valami nem világos ott, akkor kérdezz.
2017. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Google: What types of algorithms are there?


A második link:

[link]


(Az első egy pdf volt, inkább ezt linkeltem, de még rengeteg megbízható találat volt)


Időnként, amikor unatkozom vagy éppen van 5 percem, amibe igazán értelmes feladatba nem nagyon lehet bele fogni és a legcélszerűbb csak "netezni", akkor szívesen rákeresek ilyen dolgokra másoknak.


De ha egy project munkához kell akkor áruld már el, hogy mért nem a google az elsődleges forrásod?

A kutatómunkákat nem úgy kell csinálni, hogy egy random fórumon felteszek egy kérdést.

(Én is egyetemista vagyok és nekem is kell reseach munkát folytatnom.)

2017. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A googleban keresek én is csak mindenfélét ír róluk és már azt se tudom mit írják mivel nem tudom melyik mit jelent stb meg, hogy hol kezdjem. Én nem egyetemista hanem középiskolás vagyok😂. De köszi a linket.
2017. dec. 11. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!