Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bántjátok állandóan a...

Miért bántjátok állandóan a tetovált embereket? Mit ártottak ők nektek?

Figyelt kérdés
A kérdésem természetesen azokhoz szól, akik utálkoznak állandóan (itt gyakorin is) ha tetoválásról van szó. Igényes, normális embereket miért kell utálni, csak azért mert van tetoválása?
2020. febr. 29. 19:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
0%

Én nem utálom őket, de én ezt egyáltalán nem látom, tapasztalom.

Az általános hozzáállás szerintem a pont leszarja mindenki, hogy neked van tetoválásod.

2020. febr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
52%

Nem utálom, sőt nem érdekel, de azért tudni kell, hogy a börtönkultúrából szivárgott át a hétköznapi életbe.

[nem bántásból, de teljességgel érthetetlen, hogy a legnagyobb érzékszervünket (2m2) miért kell pecsétekkel ellátni?]

2020. febr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 mantis religiosa ***** válasza:
Én a környezetemben azt tapasztaltam, ( nekem nincs még tetkóm ), hogy az emberek inkább érdekesnek találják, csak magukon nem tudják elképzelni. Munkahelyen itt-ott hallottam, hogy a főnökök idegenkednek a tetovált emberektől, de szerintem csak azért, mert valamiféle lázadást látnak benne.
2020. febr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 mantis religiosa ***** válasza:
Fővárosi, városi, vagy vidéki vagy egyébként?
2020. febr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
34%
A legtöbb tetkós ember vagy rocker vagy sittes,és egyik csoportnak sincs jó híre.
2020. febr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
73%
Én is meglepődök picit, amikor olvasgatom ezeket a véleményeket, mert a korosztályomban (29 vagyok) alig van olyan ismerősöm, akin nincs. Kb. csak magamról tudok, aki nem tetovált, legalábbis hirtelen senki sem ugrik be. Nekem azért nincs, mert én soha nem tudnék annyira megbízni valakiben, hogy egy ennyire maradandót alkosson rajtam, nem azért, mert nem tetszik. Csak na... mi van, ha rám varr egy pálcika embert vagy ilyesmit.😀
2020. febr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
56%

"Igényes, normális emberek..."


...nem firkáltatják össze magukat!!

Főleg nem, dilettáns megélhetési tetoválókkal, aki fel voltak mentve rajzból!

2020. febr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Nekem nincs tetoválásom egyébként, de van 2 dolog amit nagyon szeretnék magamra tetováltatni, de még nem mertem megtenni.

Itt gyakorin főként azt tapasztalom amit a kérdésemben leírtam és sajnos már itt is páran megerősítették ezt a dolgot :/

Sajnálatos, hiszen ez alapján ítéltek el olyan embereket, akiket nem is ismertek.

2020. febr. 29. 20:18
 9/33 anonim ***** válasza:
24%

Egyik szebb mint a másik!

[link]

2020. febr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
5-ös.Aki rocker az nem véletlenül tetováltat,jelentése van.Ne keverjük a bűnözőkkel vagy a divathóbortal.Én is szoktam tetkóellenes kérdéseket kiírni.Ez inkább a divatmajmok fikázásáról szól.
2020. febr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!