Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A pénz boldogit?

A pénz boldogit?

Figyelt kérdés
Nehany gondolatot irhatnatok a velemenyek kapcsan!

#A penz boldogit
2020. márc. 2. 15:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%
Ahogy egy gimis tanárom mondta (nagyon rég volt): nem boldogít,de jó,ha van.
2020. márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Egyértelműen, amiket pénzen meg tudsz venni az boldoggá tud tenni, és az anyagi biztonság érzete is pozitív érzés...
2020. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Akinek van mellette pozitív életfelfogása, azt biztosan, mert többnyire ők már a rabjuk a maninak.
2020. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
46%
Biztos vagyok benne, hogy azt, hogy nem boldogít, valamelyik csóró találta ki a saját vígasztalására. Értem azt, hogy felfogás/hozzáállás kérdése, de hosszútávon, mikor a nélkülözésben sok a negatív hatás, szerintem még a legpozitívabb ember is el tud keseredni. Bele lehet azért fáradni a sorozatos kiadásokba. És akkor még szó sincs a nagyobb igényekről, hogy egy csomó élmény pénz kérdése.
2020. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha nagy általánosságban vizsgáljuk a kérdést, akkor azt lehet mondani, hogy egyértelműen igen.
2020. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!