Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak a pénz boldogít?

Csak a pénz boldogít?

Figyelt kérdés
Annyira szeretnék gazdag lenni, és mindent megvenni magamnak amit szeretnék, és oda elutazni ahova akarok. Szerintem az életben igazán csak a pénz boldogít.
2017. jún. 26. 09:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
42%

Hát nem közvetlenül a pénz, hanem amikre költheted.

Mondjuk én tudnék örülni barátoknak is, pénzt könnyebb szerezni.

2017. jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
17%
Pénzt könnyebb szerezni? Mi a titok?
2017. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
49%
Majd te is rájössz mi a lényeg de megsúgjuk az elsővel, hogy nem a money.
2017. jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
19%
Mikor értik már meg emberek, hogy a pénz nem boldogít. Te is egy tizenéves vagy biztos. Nem baj, majd ahogy öregszel rájössz, hogy nem így van. Aki nem boldog pénz nélkül, az pénzzel sem lesz az. Ott van a sok gazdag ember, akik nem boldogok. Vajon miért?
2017. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
52%
Hát, én 30 vagyok, és engem speciel boldogítana a pénz. Azt állítani, hogy senkit nem boldogítana ugyanakkora botorság, mint az, hogy mindenkit boldogít.
2017. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
43%

Igen, a pénz boldogíthat. Az életben felmerülő problémák 95%-a a pénzhiányra vezethető vissza, sokkal könnyebb élete van annak, akinek van (elég) pénze.

Barátot nem, de élményeket lehet "venni", pl utazni, jókat enni, új dolgokat kipróbálni, stb.

2017. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
62%
Ha most hirtelen hozzám vágnának 100 millát akkor nagyon boldog lennék az biztos.
2017. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
68%

FIGYELMEZTETÉS: Amennyiben érzékeny lelkű vagy, ne olvasd el ezt a hozzászólást!



Kezd már abszolút, de k**vára unalmas lenni, hogy ennyi idióta értelmetlen hozzászólás születik arról, hogy a pénz nem boldogít, és legalább ennyi kérdés is kiírásra kerül (erre nem vonatkozik).


Ti hol a rossebben éltek? Meseországban? Ennyi kib**ott szerencsétlent! Hát ha ennyire nem boldogít szerintetek a pénz, akkor utaljátok át nekem minden vagyonotokat, ti kretének!

Lehet, hogy titeket nem boldogít a pénz, mert olyan k**vára széplelkűek vagytok, de annyira el vagytok tévedve, hogy megérdemelnétek, hogy valaki beleverje a fejeteket a falba.


Csak a saját példámból kiindulva. Engem abszolút boldogítana, ha...

- megszűnne a diákhitelem

- lenne saját lakásom/házam

- lenne autóm

- nem kéne számolgatnom a boltban, és nem kéne háromszor meggondolnom, hogy vegyek-e a pékségben egy pizzaszeletet néhanapján

- tudnék minőségi élelmiszereket venni

- szükség esetén kiváló orvosi ellátást igénybe venni

- nem azt látnám a szüleimen, hogy állandóan aggódnak, hogy a fizetésükből nem jönnek ki, és nem zsonglőrködnének a számlákon minden hónapban.


És tudjátok ti álszent f**ok, hogy ezeket a boldogságomhoz vezető dolgokat hogyan tudnám elérni?


PÉNZBŐL. Felfogjátok nyomorékok? PÉNZBŐL!



Úgyhogy mindenki, aki itt ódákat zeng arról, hogy a pénz nem boldogít, b***a meg magát! De azt sem bánnám, ha felvágná az ereit. Iszonyatosan irritáló ez a sok Szabó Péter-féle moslékon nevelkedett álszent nyomorék, akikbe nap mint nap belefut az ember, akár online, akár a való életben.



Végül pedig: Pénzt szerezni könnyű? Érdekes módon, mégse olvasni sose sehol egy RÉSZLETES leírást arról, hogy egy átlagos adottságokkal rendelkező illető, aki szegény családba született, hogyan gazdagodjon meg. Csak a bullshitek, hogy "légy szorgalmas és kitartó".


Tetvek!

2017. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
6%
Nem. Amit a pénz nyújt az csak ilyen semmitérő boldogság, ami kifog múlni egy kis idő múlva, és akkor a gazdag emberke olyan üresnek fogja érezni magát hogy megőrül.
2017. jún. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
31%
8-as! Szívből kívánom neked, legyél milliomos, sőt milliárdos. Aztán legyen gyógyíthatalan beteg, akit a legjobban szeretsz. Ne legyen egy barátod se, de még párod se. Végül pedig b...ad meg magadat a pénzeddel együtt. Eléggé ostoba vagy, mert nem érted a " pénz nem boldogít"lényegét.
2017. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!