Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy a férfiak...

Tényleg igaz, hogy a férfiak nem szeretnek sorban állni?

Figyelt kérdés
Pl: a pénztárnál.
2020. márc. 3. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a nök sem szeretnek
2020. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Ki szeret ? Tolongás , semmi levegő , 25 cfok , a postán bankban 28 . Ez alól a Lidl és pár Penny ami kivétel .
2020. márc. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem normális ember nem szeret, nemtől függetlenül.
2020. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ,ha siet az ember akkor szerintem senki sem szeret sorba állni de gondolom a nők sem.
2020. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Hát nem tudom, belém eddig nők kötöttek sorban állás közben. Egyik pl fellökött, mert neki pakolnia kell.

Utána tetette a hülyét.


N

2020. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 alletta ***** válasza:
100%
nők sem szeretnek, nemcsak a férfiak. mi a jó benne? semmi. főleg, ha túl közel, szinte a sarkadban tolonganak, a nyakadba lihegnek.
2020. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Inkább önkiszolgáló kassza, ha van rá lehetőség.
2020. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Ezt úgy írom, hogy nő vagyok;


Kevés az ember, aki szeret sorban állni. Nézd meg, ha valami van egy közértben és lassabban halad a sor, akkor idős NŐK is szoktak kiabálni, hogy nyissanak másik pénztárat, fiatal nők is kiakadnak, húzzák a szájukat és, ha egyszerre közelítesz meg akárkivel egy sort, valóságos versenyfutás lesz belőle :D


Múltkor én 1 db felmosófejet vettem és ki volt már rá készítve a pénz, pont annyi amennyibe került vissza se kellett adni belőle és nem csupa apróban adtam a pénzt.


Siettem, úgyhogy megkérdeztem az előttem álló anyukát, akinek azért jóval több volt a kosarőában, hogy előre engedne e. Előreengedett de látszott rajta, hogy nem akarja.


Ez van, az embereknek nagyon kis része nem bánja vagy szeret a sorban állni. És a magyar emberek amúgy nincsenek megedzve; külföldön és egy bagettel majdnem 1 órát álltam sorban.


Visszatérve Magyarországra, nem csak a közértekben, nézd meg akárhol vannak az emberek, nem szeretik, ha vannak előttük. Hány nőt hallgattam pl az orvosi rendelő várójában szitkozódni, morogni, mert várniuk kellett.


De ez van, mindenkinek meg van az élete, én i olyan vagyok, hogy szeretem, ha haladok valamivel. :)


***


Vannak azért a kivételek; néhányan vagy nem bánják vagy szeretik a várakozást, mert akkor szóba elegyedhetnek random emberekkel vagy annyira pörgős az életük, hogy olyankor kicsit meg tudnak állni.

2020. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha ráérek, engem nem érdekel a sorbanállás.
2020. márc. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, mert jobban idegesebb típusúak vagyunk.
2020. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!