Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem találom vele a...

Miért nem találom vele a közös hangot?

Figyelt kérdés

Adva van egy fiatal, értelmes, csinos, barátságos és segítőkész lány, de valamiért nem tudom, hogy kéne vele kommunikálnom. A haverjaimmal és barátaimmal jól kijön, de én nem tudok vele mit kezdeni.

Egyébként közvetlen és toleráns velem is, de nekem valamiért nem megy a vele való kapcsolattartás. Mit gondoltok, miért nem?


2020. márc. 4. 06:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Konkrétumok hiányában nem tudom. Ahhoz ott kellene lennem.
2020. márc. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mondtál neki az ismeretség elején olyat, ami szíven szúrta? Kérdezz rá, mi a baja veled.
2020. márc. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem előfordul hogy nem tudok valakinek mit mondani. Lehet hogy benned van valami gátlás felé, de lehet hogy csak nincs közös téma látok. Ilyenkor jön a felületes beszélgetés. Szerintem nem kell erőltetni.
2020. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
* témátok
2020. márc. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel ha két ember őszinte,így nem mindig jön össze. Hazudhatom,hogy szeretem én is a mittudomén mit,azért,hogy neked ezért jobban bejöjjek,de nem éri meg. Tehát a kapcsolat úgy van,hogy beszéltek,közös téma,illetve ennél szebb szó az EGYETÉRTÉS. Nem tudsz olyannal élni,akivel semmiben nem értetek egyet, KÖZÖS REALITÁS. Ebből majd jön az,hogy jobban bir,emiatt többet beszéltek,javul a közös realitás,és ördögi kör.
2020. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a különös, hogy nagyjából hasonló az értékrendünk és az érdeklődési körünk is. Szakmailag és magánéletileg is, de valahogy mégsem tudok vele még csak levelezni sem.
2020. márc. 8. 21:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy olyan lány, akivel hiába jövünk be egymásnak, egyszerűen azon kívül, hogy mi volt ma, nem tudunk miről beszélgetni. Mással meg bármiről.
2020. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!