Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha meglátnátok egy régi,...

Ha meglátnátok egy régi, lelakott, romos házat, mi lenne az első reakciótok?

Figyelt kérdés

Undor? Szégyen? Esetleg sajnálat?

Kíváncsi vagyok, hogy mit vált ki az emberekből szegénység látványa.



2020. márc. 5. 16:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
"Nahát, egy régi, lelakott, romos ház!"
2020. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szívesen mennél be, vagy egyátalán nem szeretnéd a lébad oda betenni?
2020. márc. 5. 16:35
 3/24 A kérdező kommentje:
#1 Haszon válasz...
2020. márc. 5. 16:36
 4/24 A kérdező kommentje:
Hasznos*
2020. márc. 5. 16:36
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Kontextustól függ, egy random házba akkor sem mennék be, ha takaros, jól karbantartott.
2020. márc. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha látszik a házon, hogy régen szép volt akkor megfogalmazódik bennem hogy "kár érte", amúgy nincs különösebb reakcióm. Ahol élek amúgy is tele van romos, lelakott házakkal, épületekkel szóval már hozzászoktam.
2020. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnálat és szomorúság jut eszembe. Szomorú látvány amikor teljesen romokban van egy épület és érdekes belegondolni, hogy kik lakhattak ott és hogy nézhetett ki fénykorában a ház.
2020. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, annyi rengeteget láttam már, észre sem veszem. Ha valami kúriát, kastélyt, malmot, ilyesmit látok lepukkanva azt igen, meglátom és sajnálom.
2020. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelne, mennék tovább a dolgomra. Fél perc után azt is elfelejteném, hogy láttam.

Miért mennék be olyan helyre, ami ismeretlen és nem hívtak? Akárhogy nézzen ki, nem szokásom csak úgy besétálni idegen helyekre.

2020. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 October15 ***** válasza:
100%

Mit értünk régi, lelakott, romos ház alatt? Egy omladozó cigányputrit vagy egy Kádárkockát? :D

Az előbbi nyilván undort, bár ott inkább a felhalmozott szemét / félig elrohadt lopott bicikli / döglött kutya szaga az undor fő forrása.

A második meg semmit. Nyilván nem minden vágyam régi, lelakott, romos házakba mászkálni de amúgy nem érdekel.


Gondolom itt arról van szó, hogy egy bizonyos személy vajon mit fog szólni hozzá. Az a lényeg, hogy kihez megyek és nem az hogy hova.

2020. márc. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!