Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha meglátnátok egy régi,...

Ha meglátnátok egy régi, lelakott, romos házat, mi lenne az első reakciótok?

Figyelt kérdés

Undor? Szégyen? Esetleg sajnálat?

Kíváncsi vagyok, hogy mit vált ki az emberekből szegénység látványa.



2020. márc. 5. 16:30
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Hasznos*

(kijavít a telefon, bocsánat)

2020. márc. 5. 19:00
 22/24 anonim ***** válasza:

Ha elhagyatott, akkor szívesen szerveznék ott fotózást. Fotósként és modellként is.


Szeretem az "urbex" dolgokat.

2020. márc. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy izgatottság lenne úrrá rajtam. Imádom az ilyen helyeket.
2020. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen ház láttán mindig azon gondolkodom (amikor kívülről látom csak a házat), hogy vajon csak szimplán nem futja az ott lakóknak, hogy felújítsák, vagy pedig szimplán nem érdekli az ott lakókat, hogy ilyen a ház, lusták felújítani. Mármint oké, az hogy "lusták felújítani" elég izén hangozhat, de voltam már jó pár olyan házban, ami belül elég okés volt, és nem volt szegényes, de kívülről meg elég vacak volt. És abból, amit bent láttam a házban, feltételezhettem azt, hogy azért az ott lakóknak lehet annyi pénzük, hogy ha lassan is, de felújítsák. Mármint oké, nyilván mindenkinek más a fontos, van, aki kívülről nem annyira foglalkozik a házzal, de azért na... egy minimálisan kívülről is kell gondoskodni a házról.


Az, hogy most szívesen mennék-e be egy ilyen házba... hát, nem vagyok sznob, de nem az ilyen körülményekhez vagyok szokva. Igazából ha nem koszos, meg ilyen belülről, akkor oké. Ha koszos, rendetlenség uralkodik bent, az más kategória, akkor nem szívesen mennék be, legyen bármilyen "kategóriájú" ház is.

2020. jún. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!