Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha meglátnátok egy régi,...

Ha meglátnátok egy régi, lelakott, romos házat, mi lenne az első reakciótok?

Figyelt kérdés

Undor? Szégyen? Esetleg sajnálat?

Kíváncsi vagyok, hogy mit vált ki az emberekből szegénység látványa.



2020. márc. 5. 16:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

De most mi itt a lényeg? Neked ilyened van és nőt akarsz odavinni? Vagy mieza "meglátnátok"?


Ha az utcán meglátom arra gondolok, hogy jól le van pukkanva és biztos csóró a tulaj.

2020. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 veterán vas ***** válasza:
100%

Elképzelem, hogy sétálsz az utcán és mindenre rácsodálkozol:

-nahát egy romos ház

-úristen egy rozsdafoltos autó

-nicsak egy nénike szakadt kabátban

-aztaaa! egy éhes kiskutya

stb.

Nem tartom magam közömbös embernek, de miért gondolod, hogy mindenre reagálni kell? :O

2020. márc. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem érdekelnek az ilyen házak, és ha meglátok egy ilyet, mindig elkezdek agyalni: miért ilyen elhagyatott, mi lehet benne, kinek a tulajdona, mit lehetne vele kezdeni?

Vonz, mert régies idill jut róla az eszembe.

2020. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

En is mindog agyalok az ilyen pl betört ablaku belül totàl feketeség tipusu hàzakon.

A környekünkön olyan is van amiben felfelé vezet egy csigalèpcsö(egy kislyukon belatni hatalmas hàz) total régies benötte a falat is a gaz.


Eleinte a szellemek érdekeltek volna meg felfedezni az egeszet belülröl, de ennyi erövel hulla is lehet benne, vagy megbujt bünözök, mindenesetre hatalmas felfedezni valo titkok amiket ilyenekben làtok, vagy szimplan milyen lehetett az elete azoknak akik benne èltek, talàn regi fapoharak edènyek, talan egy regi zenélös fekete fehér fotokkal teli làdika van, vagy elrejtett ezer èves kincsek amiket eldugtak a 100 eve halott tulajok, elkepzelni milyen lehetett benne az élet!


De ugye nem törhetek be :D

2020. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

De komoly lehetne bemenni egy ilyen hazba ahol az emeletre nyikorgo lèpcsö vezet, nyikorog a padlo is stb

Nekem ilyesmi jut eszembe

2020. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

#11 Nem ez a lényeg, igazából az teljesen mindegy!

Az igen, nagyon empatikus személy lehetsz.

2020. márc. 5. 18:51
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
ha üres megnézném mi van bent:D
2020. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

#10

Nem az igénytelen, koszos házakra gondoltam,hanem azokra amiket az idő tett tönkre.

Rosszul látod a dolgokat, nem ez a kérdésem oka!

2020. márc. 5. 18:56
 19/24 A kérdező kommentje:

#11 Nem tartozom magyarázattal, hogy miért tettem fel ezt a kérdést.

Az igen, empatikus ember lehetsz, gondolom apucinak van pénz és magas lovon ülsz, csak a kocka meg ne forduljon! 😁

2020. márc. 5. 18:59
 20/24 A kérdező kommentje:
Az haszon válaszokat köszönöm.
2020. márc. 5. 18:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!