Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti alapítanátok családot...

Ti alapítanátok családot albérletbe?

Figyelt kérdés

Én falun nőttem fel, a párom egyik megyeszékhelyen, távol az ország vérkeringésétől. Egyik helyen sincs komolyabb munkalehetőség. Az egyetlen esélyük ha max 100 km-re költözünk a fővárostól. Budapestre nem akarunk, egy büdös koszos város.

A gond hogy már 30-on felül járunk mind a ketten, ideje lenne családot alapítani, csak nincs hová. Ti mennétek albérletbe?


2020. márc. 6. 01:29
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
51%
Biztos, hogy nem. Egy albérletnél bármikor úgy dönthet a tulaj, hogy mész az utcára ha ez éppen 8 hónapos terhesen jut eszébe, akkor az utcára szülsz. Ha pedig megszületik a gyerek, akkor utána már nem tudtok albérletet váltani, mert gyerekes családnak nem adnak ki lakást. Szóval szerintem ritka nagy felelőtlenség albérletbe szülni
2020. márc. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
40%
Sehogyan sem.
2020. márc. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
44%
Miért, nem áll fel, csak saját lakásban vagy miért nem lehet albérletben gyereket csinálni? :D
2020. márc. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
89%

Ha biztos megélhetésetek sincs akkor elöször azt kellene elintezni.

Videken is vannak akik 400 ezreket keresnek. Pl ismerek hegesztöt

2020. márc. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
66%
Nem. És nem értem, hogy emberek miért dugnak habzó nyállal, hogy gyerekük legyen, ha alkalmatlanok rá (anyagi helyzetükből, szellemi érettségükből, a kapcsolatuk minőségéből vagy a munkabeosztásukból adódóan), miközben még egy kutya vásárlását is jobban megfontolják. Mi ez, ha nem önzőség?
2020. márc. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
57%

Ezt én sem értem. En is ismerek olyat aki meg összejött egy alkoholista szerencsetlen növel aki probalt kimaszni a gödörböl. Odaköltöztek a srac szüleihez a nyakukra mert persze mashova nem tudtak es azon voltak hogy gyereket csinaltak.

A srac baratom volt en beszeltem vele hogy egy gyogyulo alkoholistaval a szüleid nyakan éltek mi a fr.ncnak ebbe gyerek mi motivàl erre?.a baratom fogta az adàst hal ég!!es szépen leepitette a nöt.


Azota karriert futott önalloan el es lett normalis parja akivel együtt, es eljegyezte. Es megfontoltan haladnak elöre.


De hogy ezt mondani kell, mert maguktol nem jönnek rà de d..nak mint a nyulak

2020. márc. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
*önàlloan él
2020. márc. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
84%

Mostanában nagy divat ez a fejetlen gyerekvállalás. Leginkább a fiatalok körében.

Ha nincsenek meg az anyagi és lakhatási BIZTOS feltételek, akkor nem vágok bele egy gyerekbe.

2020. márc. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
36%
Nem, inkabb ossze kéne szedni magatokat. Megy a rinya a munkalehetosegek miatt, de a büdös koszos Pesten dolgozni már nem akaródzik. Hát pedig nekem is itt jött össze egy lakásnyi 31 éves koromra.
2020. márc. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
75%
Mostanában divat? Vajon 30-40- éve mire vállaltak gyereket az emberek?
2020. márc. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!