Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kiakadnátok ezen?

Kiakadnátok ezen?

Figyelt kérdés
Ha valakivel megbeszéltek egy találkozást egy adott időpontra mert találkozni akar veletek és beszélgetni egyet, viszont amikor eljön az időpont közbejött valami ezért késtek, és nincs lehetőségetek szólni, megüzenni ezt neki. Csak a megbeszélt időpont után egy órával. De közben ő sértődött üzenetet küld, hogy látom jól átvertél, meg miért érdemli ő ezt mindenkitől. Kiakadnátok egy ilyen üzeneten ilyen helyzetben, vagy érthető lenne hogy mérges lett?
2020. márc. 6. 06:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem igaza van. A mai világban nehezen tudom elképzelni, hogy nem lehet szólni neki, hogy ne menj el meg ne várj rám.
2020. márc. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Mégis mi az az eset, ami miatt nem tudsz egy sms-t írni, hogy "ne várj rám, hülyegyerek"?

Én inkább téged raknálak ki mert nem elég, hogy bunkó vagy, de meg neked áll feljebb amikor ezt szóvá teszik

2020. márc. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%

Senki nem érti meg ha vki nem tud elöre szolni.

Nekem speciel megesett hogy 1 honapig nem volt telefonom es mindenki azt hitte nem akarok vele beszelni nem adom meg a szàmom csak ugy repkedtek a sertödesek.

2020. márc. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
*hiába mondtam hogy nincs telom
2020. márc. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Miért kéne neked kiakadni? Megbeszéltetek valamit, nem tartottad magad hozzá és nem is szóltál neki.

Könyörgöm 2020 van, mindenkinek ott az okostelefon meg a mobilnet a zsebében. Aki nem szól, hogy mégse lesz találkozó, az nem is akar. Szerintem.

Kivétel persze, ha kórházba kerültél vagy történt valami extrém váratlan dolog, ami miatt kiment a fejedből vagy nem tudtál írni.

2020. márc. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem akadnék ki ezen. Inkább ostoroznám magam, hogy hogyan lehettem ekkora bunkó, hogy nem szóltam szerencsétlennek, hogy ne várjon rám. Telefon, sms, messenger, viber, facebook, email... Soroljam még?
2020. márc. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem akadnék ki. Soha az életben nem keresnélek többet.
2020. márc. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
Jogosan akad ki az, akit megváratsz. Egy SMS vagy 2 perc telefon előtte, hogy bocsánat nem érek oda. Vagy napközben ha látod olyan dolgod lesz csak tudsz valahogy jelezni, hogy ez nem fog összejönni.
2020. márc. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Ki bizony! Ha meglopod azt vissza tudod adni, de az elvesztegetett időt azt nem!
2020. márc. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

Hát b aszki, 10 perc még oké, de egy óra?! Mi az, hogy nem tudtál üzenetet küldeni, ne már... elraboltak az űrlények, vagy fegyvert fogtak a fejedhez, ha üzenni mersz szétloccsantanak? Ugyan már...:)

Én soha többet nem akarnék veled találkozni.

2020. márc. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!