Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezen hogyan lehet változtatni?

Ezen hogyan lehet változtatni?

Figyelt kérdés

2018-ban szeretném, ha ez teljesen megszűnne.

Akárhova megyek legalább 1 vadidegen szóba elegyedik velem, általában idősek (buszon, buszmegállóban), illetve a vallásról beszélő és adományokat gyűjtők is mindig odajönnek hozzám és őket nem tudom leszerelni, mert nagyon erőszakosak, ha nincs nálam kp. akkor egyből automatához akarnak vinni, vagy azok, akik cigit kérnek, vagy középkorúak, mindig legalább 1 ember megtalál...

Nem tudom kezelni ezt, nem akarom, hogy hozzám szóljanak, vagy megállítsanak.


2017. dec. 23. 13:21
 1/3 BlackSword ***** válasza:
"Nincs, nem, nem adok, lesz@rom, nem érdekel"... Ezt tanuld meg...
2017. dec. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én semmilyen vallás hirdetőnek nem állok meg. Tovább megyek. Dugd be a füled, hallgas zenét, olvass és akkor észre sem veszed ha hozzád szólnak
2017. dec. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad rajuk nezni. Nekem is rossz szokasom h mindenki szemebe belenezek es emiatt sokszor tortent velem hasonlo.
2017. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!