Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megbarátkozni az...

Hogyan lehet megbarátkozni az elmúlással?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsa, de 30 éves vagyok. Vannak rokonaim, akik túl vannak a 60-on. Volt olyan eset pár éve, hogy valamelyik rokont megláttam ősz hajjal és sírva fakadtam volna. Eszembe jutott az, hogy gyorsan telik az idő. És ez kihat a közeli rokonságommal lévő viszonyomra. Ha anyámra gondolok -aki már 64 éves - az jut eszembe, hogy neki is, a nővéremnek is lepereg az ideje. Aztán eszembe jutnak a nagyszülők is és hiányuk is. Lehet, hogy bennem van a hiba, de nagyon nehéz és ilyenkor mindig bezárkózok, félrevonulok, mert nem akarok mindenki szeme láttára sírva fakadni. Évek óta titkolom ezt. Senkinek sem mondtam el. Meg kell barátkoznom ezzel a jelenséggel. Még én sem tudom, hogy hogyan.

2020. márc. 7. 10:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az hogy valaki megöregszik, az jó dolog. A nővérem 35 évesen halt meg pl, anyukám 64 volt.

Az öregedés szerencse és szép dolog és leélni egy életet és lassan elmúlni szerintem a legjobb, ami történhet.

2020. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!