Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te miért gondolod magadról,...

Te miért gondolod magadról, hogy művészlélek vagy?

Figyelt kérdés
Aki nem gondolja magáról, annak értelemszerűen nem kell erre a kérdésre válaszolnia. Nem lennének túl hasznos válaszok számomra az: "én nem gondolom magamról, hogy az vagyok" válaszok :)
2020. márc. 7. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Mint mondottam volt már párszor, te sem írhatsz előre le olyat szöveget, hogy én mit írhatok válaszul vagy mit nem. Ezt előre kontrollnak hívják és durva agresszió. Te feltezdel egy kérdést, és én ara válaszolok.


Tehát azt írom, amit én akarok írni: én nem gondolom magamról, hanem pontosan tudom, hogy művészlélek vagyok, és művész. És ha ez nekem nem hasznos, ha csak nyílváűnvalóan veszekedni és kötözködni akarsz, akkor én azonnal töröltetem a kérdésedet, úgyhogy jól gondold meg, mennyire hasznos a válaszom.


És nagyon szívesen.

2020. márc. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Hogy alkossak valamit (rajzolás vagy egy vers megírása) nekem nem kellett tanulnom, utánas néznem, hogy hogyan kell, hogyan célszerű.

Egszerűen csak kedvet kapok hozzá. Leülök és alkotok valami szellemit :) Talán ezért.

2020. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

Nem mondtam, hogy nem írhatod le, csak kértem, hogy ne olyan válaszokat írjatok, hogy nem vagytok azok, mert a kérdésemben arra vagyok kíváncsi, hogy MIÉRT vagytok azok :)

Ebben semmi agresszió nincs, félreértettél nagyon, de semmi baj, bárkivel előfordul.

Nem azért írtam ki a kérdésem, mert veszekedni akarok. A válaszod hasznosnak hasznos volt, viszont kénytelen voltam piros kezet nyomni rá, mert rendkívül bunkón és kioktatót sikerült leírnod a véleményed, ráadásul még fenyegetőzöl is :D Ennyit arról, hogy kinél figyelhető meg durva agresszió :)

2020. márc. 7. 17:54
 4/6 A kérdező kommentje:

#2

Köszi a válaszod :)

2020. márc. 7. 17:55
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Mert érzékenyebb vagyok az emberi érzelmekre.
2020. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az nem inkább magas EQ szint? Persze a kettő nem zárja ki egymást, ettől még művészlélek is lehetsz :)
2020. márc. 7. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!