Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szeretnek enni a 40+os...

Kokoscsavo kérdése:

Mit szeretnek enni a 40+os ferfiak?

Figyelt kérdés
2020. márc. 7. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nincs korhoz kötve szerintem.
2020. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Grízestészta, tejbegríz, meg az ilyen édes, hülyeségeken kívül szinte bármit.

Hús legyen. Csípős legyen. Savanyúság vagy valami legyen, oszt ennyi :D

2020. márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem sincs. De jól nem laknak a madársalátával, az biztos.

Tartalmas leves (gulyás), hozzá valamilyen pogácsa.

Pörköltfélék nokedlivel, krumplival.

Főzelékfélék fasírttal.

A férfiak általában szeretik a magyaros kajákat, DE nem lehet általánosítani! Van, aki edz, és fehérjeporokon él, még 40 pluszosan is.

Attól is függ, mi a munkája, mert ha mondjuk kőműves, akkor muszáj pótolni a kalóriát. Ilyenkor jön a napi 3000 kalória minimum. Amit nem mellesleg meg is értek. Ők igénylik a tartalmas magyaros ételeket. De majd írnak a 40+-os férfiak, én csak tippeket írtam.

2020. márc. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a kérdező egy 40pluszos, munkás emberre gondolt, nem valami vegetáriánus/vegán, lenyalthajú aktakukacra...
2020. márc. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Apa 40+ éves és mezőgazdasági vállalkozó. Ő a hagyományosabb ételeket szereti. Keresztapám 40+ éves mérnök. Ő sokkal jobban szereti a kevésbé zsíros ételeket.

Nekem 40+ évesen is egy jó steak lesz a kedvencem. Nem lehet általánosítani.

2020. márc. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na vajon mit? Amint egy férfi átlépi a negyvenet, ha akarja, ha nem, egyenesen imádni fogja a pörköltet nokedliva, a gulyáslevest az anyja sütötte pogácsávaa, a túróstésztát jó sok pörccel, no meg ozsonnára a szalonnát fehérkenyérree.
2020. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
vajkremetxd
2020. márc. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!