Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed egy olyan...

Mi a véleményed egy olyan nőről, aki nincs még 40 se, de nem festeti be az őszülő haját?

Figyelt kérdés

2020. márc. 10. 18:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
semmi
2020. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Semmi probléma nincs ezzel, attól senki sem lesz fiatalabb, mert festi a haját.
2020. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező! Téged miért zavar???
2020. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként ez pozitív tulajdonság, mert valószínű nem egy beképzelt nőről van szó.
2020. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem ez egyfajta igénytelenség. A fogad is sárga lesz, ha nem mosod meg, de mégis megmosod. Nyilván elsősorban azért teszed, hogy egészséges maradjon, de ez csak egy szempont. Vagy ott van a borotválkozás, ez talán még jobb példa, hiszen nem jár semmi felé egészségügyi kockázattal, ha nem teszed meg. Ennek ellenére nem hagyod, hogy fél-egy méteresre nőjön. Van, amit nem teremtett meg a természet az emberek számára, de ettől függetlenül tehetünk mi magunk érte. 40 évesen még szerintem bőven nincs abban a leépülő állapotban az ember, addig meg adjon magára. Ráérnek az őszhajszálak majd 60-70 éves korban megmutatkozni, ott már tényleg mindegy.
2020. márc. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
38%
Ettől függetlenül engem nem zavarna, sőt különösebben nem is érdekelne ez. Nem ez alapján ítélném meg magát az embert, mert ez még nem jelent semmit így önmagában, csak egy terület. Lehet azért nem festi, mert neki fontos a természetesség. Inkább vonatkozik a véleményem arra, hogy én például elképzelhetetlennek tartom, hogy ilyen korban ősz hajam legyen.
2020. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%
Úgy általában véve semmi probléma nincs vele, de személy szerint mégis jobban tetszik az, akinek nem őszes, szürkés a haja, hanem valami természetes kinézetű festett. Bár nem is szoktam tudni, hogy ki festi, és ki az aki nem .(Ne értsétek félre, nem gondolom igénytelennek azt,aki nem festeti a haját.)
2020. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%

Már megbocsáss, de köze nincs az igénytelenséghez!


Akkor szerinted az is igénytelen, aki nem fekszik kés alá, és nem varratja fel a ráncait plasztikai sebésszel...????

2020. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
56%

#5: szerinted ő igénytelen???


[link]

2020. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
39%
Nem igénytelen, de mondjuk egy szép, szőkés-barnás árnyalatú hajszínnel fiatalabbnak nézne ki.
2020. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!