Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed egy olyan...

Mi a véleményed egy olyan nőről, aki nincs még 40 se, de nem festeti be az őszülő haját?

Figyelt kérdés

2020. márc. 10. 18:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
27%
Bár ő azért már nem a 40-es korosztályhoz tartozik, hanem talán 50-es, 60-ashoz. ( De lehet tévedek)
2020. márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
69%
Azt nem tartom igénytelenségnek, ha valaki nem megy plasztikai sebészhez. De azért egy plasztikai műtétet nem hiszem, hogy egy hajfestéshez kéne hasonlítani. A rokonságomban élő emberek közül is van, aki már 60 körül jár, de festi, nem akar ősz hajat. Igazából ez az én sajátos véleményem erről, ami nem fog változni. Mivel a kérdés pont a véleményekre vonatkozott, így ennek úgy gondolom eleget tettem, megosztottam a saját véleményem.
2020. márc. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
92%
Amit belinkeltél, azon a képen egy 60 éves nő látható. Ebben az esetben szerintem érthető, de például az elég érdekessen nézett volna ki, ha harmadikas koromban az akkor 42 éves anyámnak ősz haja lett volna.
2020. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Oké, semmi gond. Foglalkozik magával.
2020. márc. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
53%
Ő dolga.
2020. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon csinos és kívánatos is lehet egy őszülő de ápolt negyvenes Nő!!!!
2020. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
81%

Magánügy.

Én biztos, hogy befogom, ha odakerülök. De ez én vagyok.

2020. márc. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
65%

Hogy bátor és merész. Nem pánikol be néhány ősz hajszáltól, hanem büszkén beválallja. Ha már házas, emiatt a férje nem fogja elhagyni. A buszon gyakran látok egy kb. 35 éves nőt, akinek szinte teljesen ősz a haja, de nem zavarja. Ápolt és jól öltözött (nem mellesleg szép arca van).

Amikor Hajós András 30 évesen berobbant a médiába, először azt hittem, csak poénból parókát vett fel. Már akkor is szinte teljesen ősz volt (ráadásul divatjamúlt, hátrafésült frizurája volt), mégis megragadt a show business világában, mert a személyisége ezt is elbírta.

2020. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
# 10: szerinted hány éves???
2020. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
65%

Az én anyukám is ősz volt 30 évesen, szőkéből. Családi vonás.


Arra miért nem gondol senki, hogy a hajfesték mennyi extra vegyszer, és sokkal több vizet kell a festéssel használni?

Pedig erre is gondolni illene, természetvédelmi okból, nem?


És minden mást, normálistól eltérő dolgot fogadjunk el másokban, csak pont a természetesen kialakuló dolgokat nem?


Nem kell a hajat festeni, hagyjuk természetesre, ez a véleményem.

2020. márc. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!