Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a munkahelyek bezárnak nem...

Ha a munkahelyek bezárnak nem lessz pénz a coronavírus miatt, rengeteg embernek fizetési kötelezettsége van bank, albérlet felé ilyen helyzetekben is kötelező fizetni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 08:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

hát nézd, Olaszországban felfüggesztették a jelzáloghitelek fizetését biztosan...

De ugye, itt...

2020. márc. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Jó hát értem én amit írtok, nekem szerencsére nincs semmi hitelem, de albérletbe lakok és mint köztudott magyar magyarnak az ellensége és ilyen helyzetekben tapossák agyon az embereket. Tegyük fel ha teljesen elzárják az országot se ki se be miből éljek? Simán kidob az utcára?
2020. márc. 14. 12:20
 13/20 anonim ***** válasza:
Szólsz, hogy most jöttél Olaszból, s karanténban vagy. Messziről el fog kerülni a tulaj.
2020. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én is albérletben élek,és gondolkoztam ezen.Sztem ez a tulaj emberséges lenne,nem dobna ki,de át akarok költözni pont most önkormányzatiba.Hát ott már nem tudom mi lenne,mivel egyedül élek,nem mehetek dolgozni,K.O. lenne.Sztem azt csinálnák h azt a pénzt ugyanúgy ki kellene fizetni később,csak részletekbe.
2020. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Tulajként ha az albérlőm nem tud fizetni akor kirakom és keresek másik fizetőképes albérlőt. Nem érdekel, hogy miért nem tud fizetni. Én a bérleti díjból (is) élek. A boltos tudja, hogy van albérlő. A nem fizető bérlő miatt nem fogja nekem ingyen adni a kenyeret.
2020. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Magánszemély bérbeadót nem fogja meghatni,m miért nem fizetsz, mert neki is kell a pénz.
2020. márc. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Én meg simán felnyomnám hogy nem adózik utána. Én úgy értettem hogy egyáltalán senki se mehet ki az otthonából nem tud dolgozni pénze sincs azt nem teheti csak úgy kidobja vagy de? Ne adj ISTEN EZ TÖRTÉNNE ,DE SZERETNÉM ELKERÜLNI EZT
2020. márc. 14. 18:40
 18/20 anonim válasza:
Simán felnyomnád ,hogy nem adózik utána 😂 Amikor odamentél miért nem érdekelt, hogy írtok e szerződést? Valószínüleg tudtad, hogy akkor többet kéne fizetni, hisz ez is bele lenne kalkulálva az árba. Egy magánszemély nem nonprofit kft hogy neked ingyen lakhatást biztosítson. Vannak akik kemény munkájuk árán vettek egy lakást, hogy kiegészítsék a jövedelmüket, nem fognak róla szimpla “emberségből” lemondani, majd jön más aki (lehet hogy ebben a helyzetben kevesebbet, de a semminél többet) tud fizetni. Am ha ennyire izgat az adó téma kedves kérdező; gondolom neked tiszta bejelentett állásod van.
2020. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
képzeld el hogy bejelentett állásom van
2020. márc. 17. 15:28
 20/20 anonim ***** válasza:
2 hét múlva úgy is elfogy az emberek pénze. A sok hülye meg őrnaggyá otthaggya a külföldi munkahelyet.
2020. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!