Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hátrahajló a méhem és fáj az...

Hátrahajló a méhem és fáj az együttlét mit tehetek? A kistesó sem akar sikerülni.

Figyelt kérdés

Nem sikerül a kistesó és fáj az együttlét. Mit tehetek? Voltam dokinál ő semmit nem mondott, csak hogy száraz vagyok és hogy nincs peteérésem, mert még alváshoz van cici. Ha nem lesz akkor szte lesz peteérésem és nem fog fájni az együttlét és jön a tesó. De nem hinném, hogy ezért fájna amikor együtt vagyunk. Fáj közben is és utána is, mintha a méhem fájna. :/

Azt se hinnim, hogy az esti cici miatt nem jönne a tesó mert, volt egy vetélésem.


2018. szept. 29. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
A spermában vannak a méh izomzat görcsét (összehúzódását) létrehozó prosztaglandinok.
2018. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha szaraz vagy es emiatt faj akkor vannak olyan sikosotok amik tamogatjak a teherbeesest.

Sztem nem ez az oka h van egy esti szoptatas. Ciklusod rendeződött? Mi alapjan mondta a dokid, hogy nincs peteeresed? Egy ultrahang vizsgalat? Esetleg neztek hormonokat? Pajzsmirigy?

2018. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi koze a hatrahajlo mehednek. Nekem azzal spirallal is sikerult terhesnek lennem
2018. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pedig az esti cicizés is gàtolhatja, sajnos.

Amíg szoptatsz egy picit is, lehet ez az oka, amiért nem jön össze.

Nekem is hàtrahajló, mégis elsőre sikerült a tesó.

Mióta fàj a szex?

2018. szept. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hátrahajló méhem van! most várjuk a kistesót, aki egyből megfogant!

semmi köze a szex alatti fájdalomhoz

szoptatás miatt simán lehetséges,hogy mèg nem álltak vissza rendesen a hormonjaid!

nem is értem miért kérdőjelezed meg a dokidat, ha ennyire nem bízol benne és a tudásában, akkor miért nem keresel másikat?

2018. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amúgy a szoptatás vetélést is okozhat, igaz nem törvényszerű..de emiatt sem ajánlják további szoptatást,ha megfogan a kistesó
2018. szept. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem a sajat dokimnal voltam o oktober kozepeig nem rendel most. Szaraznak se vagyok szaraz, de masodik honap h faj es nagyon egyuttlet alatt de foleg utana. Most is faj, mar gyogyszert vettem be. Hat amint van az en dokim megyek hozza. Mert nem is az a legfobb gondom most, h nem jon a kisteso, persze ez se tul jo, de h nagyon faj az egyuttlet utan. Koszonom a segitseget, mentek a zold kezek.
2018. szept. 30. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!