Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki próbálkozott...

Van itt olyan aki próbálkozott öngyilkos lenni?

Figyelt kérdés
Miért akartál az lenni?
2020. márc. 14. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Mint később kiderült, mahadasha váltásom volt.
2020. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Ténylegesen nem próbáltam meg, de heteket gondolkoztam rajta, majd keresgéltem potenciálisan hogyan csinálhatnám, megtaláltam a módját és előkészítettem.


Persze közben senkinek sem szoltam, majd egy régi ismerősöm rámírt és elkezdett velem beszélgetni.


Ami visszarántott a valóságba.


A mértje nagyon hosszú és utána történtek is. Nem gyakorikérdéses kommentbe foglalható.

2020. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Többször is. El akartam menni ahhoz akit legjobban szeretek.

Nem bírtam a Földön tovább élni nélküle. Ő volt napjaim központja, fénylő csillaga. Eleget néztem az eget, mégis irigylettem a férges síri világot.

Végtére is nem vagyok rossz ember, képtelen lennék továbbra is fájdalmat okozni a körülöttem levőknek. Ezért kértem segítséget.

2020. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Aha, sikerült is. :D :D Na jó nem, de egy hosszu hosszu történet, pedig biztos jó kísértet lennék.
2020. márc. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
59%
Nem egyszer
2020. márc. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
1x igen. Azért mert nem éreztem magam elégnek az élethez. Úgy éreztem, hogy bele bukok az előttem lévő akadályokba. Meg azt, hogy én pótolható vagyok. Ha meghalnék akkor ugye szomorú lenne a családom és az ismerőseim, de hamar túl lennének rajta. Úgyhogy még ez se tartott vissza.
2020. márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Mert holtan akart látni valaki engem. Ilyen az amikor rossz emberbe szeretsz bele. :DDDDDDD
2020. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Persze. Ma már tudom hogy hülyesség volt. Most már nem tenném meg. Akkor se ha 100-an ezt akarják.
2020. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!