Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » El lehet menni este biciklizni?

El lehet menni este biciklizni?

Figyelt kérdés

Napközben nem szoktam kimozdulni, csak így esténként, ilyenkor még a kevésnél is kevesebb ember van. Ami miatt viszont kicsit aggódok, hogy nemrég a mi városunkban is megjelent a vírus, karanténba helyezték azt a személyt és én pl. most nem érzem túl jól magam: folyik az orrom, izomfájdalmaim vannak.


Természetesen nem muszáj most elmennem bicajozni, csak jó lenne végre már kimozdulnom, 3. napja nem hagytam el a lakást.


Ezzel csak kísérteném a sorsot vagy nem lehet belőle baj?


2020. márc. 15. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagy baj nem lehet belőle.

Azért nem kell mindenre azthinni, hogy te is elkaptad már most. De természetesen kell az elővigyázatosság.


Nem kell érintkezni semmivel,senkivel és nyugodtan mehetsz kicsit, de ne túl intenzíven. csak lazán, hogy ne terheld, gyengítsd a szervezeted.

2020. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Betegen nem ajánlott a testmozgás, de ha nem nagyon erőlteted meg magad, és nincs lázad, rövidebb utat bevállalhatsz. Ha nem találkozol senkivel, a fertőzéstől sem kell félned!
2020. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha találkozol, akkor se. Szabad levegőn jóval kisebb a kockázat (hacsak nem hömpölygő tömegben tervezel biciklizni).
2020. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!