Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sztetek ez igy jó lesz?...

Sztetek ez igy jó lesz? Reggel fel kelek el megyek 8km-ert biciklizni. Este fele el megyek olyan 10km-ert biciklizni. és utána pedig futni. Eszek:Gyümölcsöt, zöldséget vagy joghurtot sok vízet iszok! Itthon meg csin felülést, hasprést.

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Az étkezésed nagyon nem jó. De az edzésed is meglehetősen kusza.
2013. júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát jó lesz de ez a evés kevés lesz mert nem fogod birnio csinálni eggyél inkább többet de egy nap kevesebett tehát egyél egy nap kétszer de akkor nagyobb menyiséget és akkor jó lesz de nem mondtad hogy hány kiló vagy meg hogy mennyire szeretnél lefogyni??:)
2013. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
meg igen az előttem hozzászoló jól mondja egy kicsit gyenge ez a mozgás fekvőzél vegyél sulyzókat sokat fussál netán még kapcsolj be zenét és ugra bugrálj hiddel meglesz az eredménye:))
2013. júl. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2013. júl. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nagyon nagy újdonságot fogok írni..


Hagyd el a gyors szénhidrátokat és a tejtermékeket mert nagyon megemelik az inzulinszintedet. Egyél sok alacsony keményítő tartalmú zöldséget, gyümölcsöt még nyáron sem kell túlzásba vinni főleg nem fogyás alatt, egyél sok húst, ne félj a zsírtól. Lakj jól.

Így fogyni fogsz. Értelmes edzést is találhatsz, legalább az egész testedet erősítő edzésprogram alá nem adnám. De biciklizéssel is legalább mozogsz valamit. Jó lesz, ha értelmes ételeket eszel. Minden egyes félreevés: joghurtka, egy szelet kenyér, egy kis ez egy kis az csak hátráltat.

2013. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

jó rendben! megfogadom a tanácsokat!

63kg vagyok és 55-58kg-ra akarok lefogyni

2013. júl. 2. 09:43
 7/8 anonim ***** válasza:
kíváncsi vagyok hogy fogsz ennyi mozgás mellett csak gyümölcsöt meg zöldséget enni...:)
2013. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Furi de elvileg lehet bírni. A nyersvegán gyümölcsevés mostanában elég divatos, és nem tudom meddig bírják, de nem kell lajhárszerű lusta emberekre gondolni. Sokan sportolnak így (mi minden csodára képes az emberi test, mindig meglepődök).

Nyilván én nem pártolom :)

2013. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!