Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most akkor ti komolyan nem is...

Most akkor ti komolyan nem is jártok el sehova? (Korona miatt)

Figyelt kérdés

Egyre több helyen olvasom itt, hogy kb ki se mozdulnak a lakásból, de őszintén kérdezem: minden oké a fejecskékben? Hónapokig így fogtok élni, hogy maximum a kisboltig mentek le? Ja, oda se, mert betáraztatok lisztből meg wc papírból. Az mindenre jó:)

Számomra nagyon durva, hogy kis pár fős baráti találkozókat is lemondtok (legalábbis a gyakorin ilyeneket olvasok) meg tényleg rettegnek kimenni. Nyilván komolyan kell venni, meg kerülni a nagy tömeget, de ti úgy képzelitek el a következő néhány hónapot, hogy a kanapén tespedtek rettegve és vedelitek a lisztet? Nagyon elhatalmasodott ám a pánik, ennek még durvább hatásai lesznek, mint magának a vírusnak.



2020. márc. 15. 20:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%
Azert nem mindenki gondolkodik ilyen vegletesen. Na meg kerdem en: hova menjen az ember a barataival ha meg a plaza is bezart? Egyebkent meg jobb felni, mint megijedni. En is itt voltam hatalmas mellennyel, hogy en ugyan nem veszek maszkot es nem veszek kajat, mert ugyse lesz MOn fertozott... Na persze. Mire eszbekaptam mar az online! boltokat is kifosztottak. De persze van a te taborod is aki nem fel, szivetek joga. Csak masokat nem kene leszolni.
2020. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
13%

Eddig se nagyon jartunk semerre.

Mellesleg milyen honapok? Max hetek es csak emlek a virus.

2020. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Hogy függenek össze a fertőzöttek a boltok kifosztásával? Sehogy. Elkezdték a birkák, a többi meg azért követte, hogy neki is jusson valami. Ez az iszonyatos pánikkeltés fog világválsághoz vezetni, na de attól tényleg kell félni. Rengetegen fognak tönkremenni benne.

És továbbra is fenntartom, én sem veszem félvállról a vírust, de a józan gondolkodás lenne a legfontosabb, nem az elmebetegeskedés.

2020. márc. 15. 21:03
 4/24 A kérdező kommentje:
#2 Hónapokra számítanak a legtöbben, de szerintem is az a reális, hogy 1-2 hó alatt lemegy a dolog.
2020. márc. 15. 21:04
 5/24 anonim ***** válasza:
83%

Én holnap kimegyek borért és tojásért.

Azon kívül max. kutyaséta. Az idős szomszédaim miatt csinálom, őket féltem. Szüleim távolabb laknak.

2020. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%

Én durván asztmás vagyok, szóval ja, komolyan veszem. Nagyobb rendezvényekre nem járok el, ez van, pár hétig-hónapig kibírom. Bevásárolni nagyon nem vásároltam be, ha már kenyér se lesz a boltokban, az nagyon gáz (meg hát nem is tudom hogy kell kenyeret sütni). Melózni meg home officeban vagyok.

Ha durva gazdasági hatása lesz, akkor az lesz, az még durvább lenne, ha meghalnék.

2020. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
25%
Tulajdonképpen a GYK-ra leginkább azok írogatnak, akiknek nincs, vagy legalábbis eléggé minimális a társasági életük. Én se gyékáznék, ha lenne nőm, haverok stb.
2020. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

eddig se volt kikkel összejárni, ezek után sincs. Az élet sokat nem változik.


Megyek a melóba majd onnan haza.

2020. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Lesz elég baj a munkában, ami leköti a szabadidőm is és amennyire lehet szeretném minimalizálni a veszélyt amit az idősebbekre jelentek.
2020. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%

"Egyre több helyen olvasom itt, hogy kb ki se mozdulnak a lakásból, de őszintén kérdezem: minden oké a fejecskékben? Hónapokig így fogtok élni"


Te is pont így fogsz!

Kijárási tilalom lesz, hogy a hülyék is otthon maradjanak a seggükön és ne terjesszék a vírust!!

2020. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!