Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen szinten szüntettek...

Ti milyen szinten szüntettek meg emberi kapcsolatokat a korona miatt?

Figyelt kérdés
Barátokat azért athivtok? Vagy tényleg itthon maradtok és csak a legszükségesebbekért mentek ki?
2020. márc. 13. 22:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%

Semmin nem változtattam ilyen téren.

Max annyi, hogy a lányismerőseimmel elhagyjuk a puszilkodást a találkozáskor, a fiúkkal pedig csak ökölpacsizunk kézfogás helyett, de még nem tart ott a helyzet, hogy én most emiatt bármelyik szerettemmel is megszüntessem a kapcsolatot.

2020. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretségi körömben elmaradt a kézfogás, ölelkezés, puszilkodás (kórházi ismeretségek javarészt - korábbi önkéntes munkám révén.)


Érdekes - most, hogy írok róla: nem gondoltam volna, hogy lehet ilyen nagy összetartás a mai viszonyok között az egészségügyben - még hazákban is!

2020. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
HazáNkban. (Kimaradt egy N betű véletlenül.)
2020. márc. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Igazából nem a koronavírus miatt, hanem az amiatti körülmények miatt változott . Home officba kerültem,ahogy több barátom is. Sokszor, volt hogy munka után találkoztunk, ettünk vagy ittunk valamit mert egymástól 10 perc sétára lévő irodaházban dolgozunk. Így, hogy én a város egyik ő a város másik végén dolgozik egész nap pizsamában ülve, kevesebb kedve van az embernek délutánonként kimozdulni. De hétvégén ugyanúgy tervben van program, ha más nem összeülünk valamelyikünknél.
2020. márc. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nincsenek barataim
2020. márc. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%

Én eleve home office-ban dolgozom.

Egyébként is félek a fertőzésektől. Szóval most egy darabig virtuálisan tartok kapcsolatot másokkal, hanyagolom a nyilvános helyeket, mint szórakozóhelyek, színház, étterem, stb...

BKK kizárt, még akkor is, ha metróval gyorsabb lenne, mint autóval.

ENnyi. A reggeli futás megmaradt és kutyát is kell sétáltani, de kerülöm az embereket.

2020. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
Semmi sem változott. Barátaim, akiket áthívhatnék, nincsenek. Városba mászkálok, holnap megyek oktatásra.
2020. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
A családom nagy része home officban van, nekem viszont be kell járnom és mivel félnek mert sok a kisgyerek, terhes, idős én meg emberek között vagyok így kirekesztettek. A csoportos tornára nem megyek mert tartanak tőlem az anyukák a nunkahelyem miatt. A barátaimmal sem találkoztam mióta elindult a dolog mert olyan munkakörünk van hogy ez a káosz mindenkit elhavazott. Szóval minimálisra csökkent a dolog. A kollégáimmal találkozom és időnként boltba járok.
2020. márc. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%

Azért a szolgáltatók munkatársaival szeretnék személyesen tartani kapcsolatot.


Nagymamámat féltem a leginkább - már csak Ő maradt életben, viszonylag korán elhunyt Édesanyám után.


Más rokonaimmal felületesebb a viszony, nem alakultak ki szoros kötődések.


(De szerencsére építettem ki szorosabb baráti viszonyokat önkéntes munkáim során az elmúlt néhány évben...)

2020. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
Akiről tudom hogy kijárkál külföldre azzal megszakítottam a kapcsolatot. Ennyi
2020. márc. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!