Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez nem lehet egy ok a koronaví...

Ez nem lehet egy ok a koronavírusra?

Figyelt kérdés
Most valószínűleg sokan megfognak kövezni, és átkozni fognak, de engem ez a kérdés nagyon felmerült (de lehet nem csak bennem vetődött fel). Nos ugye van ez a koronavírus. Legyen. Bevallom én is pánikoltam és félek is még mindig tőle. De egyre több emberrel beszéltem róla, akik abszolút nem tartják veszélyesbbnek (hozzáteszem, van köztük orvos és gyógyszerész is) egy influenzánál. Hiszen az influenza is az idősebb generációt érinti közvetett életveszélyesen. Na de a kérdésem végülis az lenne, hogy nem lehet összefüggés esetlegesen a vírus terjedése és azok között akik beoltatták magukat influenza elleni védőoltással? Esetleg nem lehet, hogy azok fertőződnek inkább akik megkapták az injekciót? Tényleg ezer bocsánat a felvetésemért, és tudom, hogy kapni fogok miatta, de ezen töprengek.

2020. márc. 18. 21:58
1 2
 1/11 Lazy Lover ***** válasza:
26%
Az okát nem tudom de tény hogy influenza tünetekkel jár meg hogy nem minden esetben halálos de az igazi influenzába is sokan meghalnak 1 évben
2020. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
És mi lenne az összefüggés a 2 között? (oltás-korona)
2020. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

" akik abszolút nem tartják veszélyesbbnek (hozzáteszem, van köztük orvos és gyógyszerész is"


Most hazudtál egy nagyot!

Mivel minden orvos és gyógyszerész pontosan tudja, hogy mivel állunk szemben!!

2020. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Pontosan tudja, vagy nem tartja veszélyesebbnek az influenzánál, az nem ugyanaz.
2020. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Orvos és gyógyszerész, de még egy egyszerűen tájékozott ember se állít olyat, hogy nem veszélyesebb az influenzánál, hiszen az influenza halálozási aránya 0,1%, a koronavírusé pedig 1-2%, Olaszországban 7%. Ez min. 10-20, de az olaszok esetében 70szeres különbség. Erre normális ember nem mond olyat, hogy nem veszélyesebb az influenzánál, tehát, ahogyan már előttem is mondták hazudsz. Már csak azért is hazudsz, mert ha vannak orvos és gyógyszerész ismerőseid, akkor miért a gyk-n teszed fel a kérdésedet - ami egyébként teljesen értelmetlen, hiszen az influenzának és a koronavírusnak annyi köze van egymáshoz, hogy mindkettő vírus.
2020. márc. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
" De egyre több emberrel beszéltem róla, akik abszolút nem tartják veszélyesbbnek (hozzáteszem, van köztük orvos és gyógyszerész is) egy influenzánál. " A fejedben? Mesélj még.
2020. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem hazudik, anyumnak az orvosa azt mondta hogy csak gazdasági játszadozás az egész. Az a baj, attól még hogy valaki orvos és a az ő területéhez nagyon ért, attól még másban lehet egy idióta de ez mit sem von le abból hogy a területén profi. Unokatestvérem ügyvéd, apum bíró és mindketten kegyetlen rasszisták és aki nem magyar az nekik egy hulladék. El is hisznek olyanokat hogy mi ilyen ős nép vagyunk, jézus lehet magyar volt... Persze ezt nem mutathatják külvilág felé, meg nagyon okosak mindketten, de mégsem értenek mindenhez.

Nekem msc-m van proginfóból, de átlag dolgokhoz nem értek gépen hiába volt annó hálózat órám, semmit nem tudok róla, ha kell valami google-t használom és hidegen hagy az egész, de papírom szerint kell értsek ahoz is kicsit.

2020. márc. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

A koronavirus a kinai gazdasag tonkretetele. Egy gazdasagi jatek.


Nem veszelyesebb az influenzanal. Jol bepaliztak az embereket meg ezek a korlatozasok is karosabbak,mint hadznosak.

2020. márc. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%

Naponta több száz ember hal meg ember általi balesetben, önhibából...

Nem érdekel ki mibe hal meg, ahogy mást se fog érdekelni élek-e vagy halok.


Jah de ... A pénzre hajtani fog a family csak nem tudják kire irattam mindet, ha velem lesz valami.


Bármi történhet.

Pl egy autó képembe landol, mert csúszik az út.

2020. márc. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én jeményen ősszevesztem a házi orvosommal.


Ő is úgy nyilatkozott, hogy gazdasági parádé az egész, semmivel sem veszélyesebb mint az infulenza.


Azért hívtam fel, mert3 bapja szenvedek.

Láz, nehéz kégzés szünni nem akaró köhögés.

Annyit mondott maradjak otthon, meg elmondta milyen gyógyszert vegyek ki a patikába.


Szóval nem a kérdező a hülye.


Mellesleg az infulenza védő oltás gyengített vírust tartalmaz, amit az immunrendszer könnyedén legyőz, és kialakul a szezonális védettség.


A korona vírusnak köze sincs az infulenzához.

2020. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!