Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyszerű kérdés, Te ha kimész...

Egyszerű kérdés, Te ha kimész felveszel szájmaszkot és kesztyüt?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 08:29
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Vagy melyiket?
2020. márc. 20. 08:29
 2/42 A kérdező kommentje:
Én 1vidéki kisvárosban lakom és szerintem fel fogom venni a maszkot,nem érdekel ki mit mond,pláne hogy immunproblémás vagyok!
2020. márc. 20. 08:30
 3/42 anonim ***** válasza:
91%
Mivel Mar nem tudtam venni egyiket se...
2020. márc. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
21%

Hülyének nézel? :)

Nekem nem kell semmi ilyesmi baromság... Simán kimegyek én azok nélkül. Én nem félek ettől az egésztől.

2020. márc. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
89%
Nem, mert nem lehet kapni.
2020. márc. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
74%
Nem, mert a maszkot annak ajánlott hordania, aki már beteg. A maszk nem véd meg semmitől, főleg nem az emberi hülyeségtől.
2020. márc. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem mivel nincsen egyik sem.
2020. márc. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
74%

Igen mindkettőt hordom ha kimegyek. Mi gocpontban lakunk, a lakásunk melletti tarsashaz fele házi karantén, ennek ellenére jarkalnak azért a levegőn.. Simán el lehet kapni. Én itthon vagyok kisfiammal, nagymamám pedig feljott faluról mert ott nem volt ki ellássa, nem kockázatok miattuk.

Egyébként már kB nincs olyan település ahol ne jelent volna meg a vírus, tökmindegy milyen kisvárosban laksz.


És szerintem nyugodtan szard le ki mit gondol a maszk vagy kesztyű miatt, mindenkinek így kellene járni amúgy.


De amúgy mindegy, hétfőtől kijarasi tilalom lesz, onnantól már senki nem látja mi van rajtad.

2020. márc. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Lehetetlen kapni, úgyhogy nem veszem fel.
2020. márc. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
95%

Nem.


A Robert Koch Intézet lapját tessenek megnézni, akit érdekel. Ha elkapod a vírust, akkor szölsz az orvosnak, hazamégy, két hét alatt kifekszed, meggyógyulsz és két hét plusz két nap múlva minden oké. Amikor gyógyszer kell vagy kaja, akkor veszed fel a maszkot - és ami a fő: nem pánikolsz!


Ezt a házastársam mondta, aki az Intézet egyik fő tudorát idézte. Tudja, mit beszél.

2020. márc. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!