Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyszerű kérdés, Te ha kimész...

Egyszerű kérdés, Te ha kimész felveszel szájmaszkot és kesztyüt?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 08:29
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

Akkor kiegeszítem a kérdest!

Akinek nincsen maszkja,ha lenne felvenned mindenképp?

2020. márc. 20. 08:37
 12/42 anonim ***** válasza:
91%
Ja: a két hét plusz két nap a totális idő a betegségnél. Kicsit félreértehtő, amit írtam, bocs.
2020. márc. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet kapni sehol maszkot !!

Kesztyűm van meg fertőtlenítőzök és nem nyulkalok semmihez

2020. márc. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

10-es akinek immunproblémai vannak és közel van az 50-hez az is biztosan 2hét alatt kifekszi ezt???

Szerintem fogalmad sincsen,csak mondtál valamit,amit hallottal mastól!

2020. márc. 20. 08:39
 15/42 anonim ***** válasza:
Jah Igne ha lenne maszk hordanám igen!
2020. márc. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező: nem. Nincs maszkom, olyan helyen élek, ahol vannak betegek, de mindenki odafigyel mindenre. Ha te immunproblémás vagy, akkor fokozottan veszélyeztetett vagy, de még az sem egyenlő a betegséggel.


Ps: A házastársam allergiás, kb. csecsemő kora óta. Orrrpolipja volt, most éppen ninsc, de időnként főjja az orrát. Volt olyan hülye liba a vonaton, aki megkérdezte, hogy honnan jön, mert nem ül mellé. Ennyit az emberi ostobaságról és a felelsleges hisztéria- és pánikkeletésről.


By the way: hogy is áll a mi Orbánunk az egészségügy megreformálásával? Vagy csak üres és felesleges stadionokra futja, orvosokra, ápolókra és lélegeztetőgépekre már nem?

2020. márc. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
Off. Mi csináltunk itthon maszkot. Úgyis itthon vagyunk, van idő megvarrni. Régi pólóbol, nadragbol vagy pulcsibol, interneten lehet nézni szabás mintát, más hogy csinálja, viszonylag egyszerű, nem bonyolult folyamat. Annyi h minden használat után alaposan fertőtleníteni kell.
2020. márc. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Nem nagyon indokolt, hogy elhagyjam a házat, ha mégis kellene, én nem vennék fel semmit. Nem érdekel ez az egész, ettől függetlenül nem vagyok felelőtlen, most már tényleg csak a családommal érintkezem. Amióta nincs iskola más ember a közelemben sem járt.
2020. márc. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Nincs maszkom és mivel én már idős vagyok így nem megyek sehova, max. kicsit levegőzni a ház körül, de kerülöm az embereket.
2020. márc. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 Alain Delon ***** válasza:
Azért nem mindegy, milyet, mert a maszkok többsége semmit sem ér ez ellen.
2020. márc. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!