Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segítség! Férjemnek az agyára...

Segítség! Férjemnek az agyára ment ez a "maradj otthon"! Ti mit gondoltok, szerintetek is ezzel az egész korona vírussal, csak megpróbálják lekötni a figyelmünket?

Figyelt kérdés
Miközben valami "nagyobb" folyik a háttérben? (Férjem szerint háború van kibontakozóban és egyéb agyszülemények!) Érdekelne kinek mi a véleménye!?

2020. márc. 20. 22:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Egyértelmű, hogy megpróbálják elterelni a figyelmünket, de engem nem vernek át. Észrevettem, hogy megint 10 forinttal emelték az illatosított vécépapír árát.
2020. márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
Férjednem vam agyszüleménye. Agyilag nála nagyon nincs rendben valami..
2020. márc. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2020. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
🤣 oké ezen jót nevettem! Én is észre vettem,hogy emelkedtek az árak!
2020. márc. 20. 22:28
 5/20 anonim ***** válasza:
60%

Háború nem lesz, mert nincs kivel háborúzni.

Ha lenne kivel, Orbán boldogan belemenne, az biztos.

Most is már a honvédséget kivezényelte az utcákra. Mintha háborús vagy polgárháborús viszonyok lennének. Mintha a belső rend fenntartása nem a rendőrség dolga lenne.

Ez a "maradj otthon" egy kicsit el van tolva-túlozva. A magyar lakosság jelentős része meg sz...ik rá. Szóval mindegyik fél hozza a szokásos formáját.


Kérdem én, miért ne lehetne ott és akkor sétálni, kint lenni, ahol nincs senki a közelemben? Miért ne utazhatna ki az ember a kiskertjébe, ahol garantáltan senki nincs a közelében? Miért ne mehetne el valaki horgászni vagy vadászni, amik közismerten magányos időtöltések?

Vagy mi pl. olyan kertvárosi környezetben lakunk, hogy akár az úttest közepén is lehetne sétálni. Miért ne sétálhatnánk ott?

Ennél sokkal-sokkal veszélyesebb egy bevásárlóközpontba bemenni - pedig nem tervezik ezeknek a bezárását.


Ugyanakkor az idióta magyar ember, ha elmegy Bp-ről a csopaki nyaralójába, akkor ahelyett, hogy tenne-venne a nyaralónál, vagy sétálna a parton, ehelyett étterembe meg cukrászdába megy, de úgy, hogy ezek tömve vannak. Nos, az ilyen embereknek tényleg csak annyit lehet mondani: maradj otthon. Nem értik meg, mi veszélyes, mi nem, és nem is törődnek vele.

2020. márc. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó teljesen egyetértek a soraiddal!
2020. márc. 20. 22:40
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

" Most is már a honvédséget kivezényelte az utcákra."


Lehet később megköszönöd majd, amikor eldurvul a helyzet, és a katonaság segít abban, hogy ne raboljanak ki, ne lopjanak, verjenek meg. SZinte minden országban van katonai segítság már az utcákon.. Miért kell mindig a legrosszabbra gondolni?

2020. márc. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

A katonák a biztonságérzetért vannak. De engem pl. feszélyez, ha katonákat látok. Úgy érzem, gond van.

A másik, hogy a katonák tudtommal bele sem avatkozhatnak a közbiztonsági dolgokba, kb. csak önvédelmi szinten.

2020. márc. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

azért kellenek a katonák, mert olaszországban és spanyolországban is először csak ajánlották, hogy maradjanak otthon aztán láthatjuk mi lett a vége... Az emberek nem értik igenis veszélyes kint lenni, mert 2 hét tünetmentes is lehet az ember és ha úgy is mész ki hogy ááá én csak egyedül leszek hopp egyszer csak kijön a szomszéd Mariska is aki lehet, hogy fertőzött.

Persze lehet ezt könnyedén venni,de utána ha beüt a baj (és befog, mert mindenki nyaralásként tekint a karanténra) akkor senki mást nem lehet vádolni csak a felelőtlenül kimászkáló/okoskodó lakosságot. tisztelet a kivételnek.

2020. márc. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Andi80018 ***** válasza:
94%
Ja, hogy agyára megy. Akkor képzelje azt, hogy Olaszországban van, ahol kétpercenként kb. meghal egy ember, mert nekik is agyára ment az otthonmaradás. Gondolom, ha két hétig fuldokolna, meg szarul lenne, akkor lehet másképpen gondolná. Mi komolyan vesszük, és tényleg itthon vagyunk. A vírus valóban létezik, és hogy van-e valami mögötte, vagy nincs, jelen helyzetben tök mindegy.
2020. márc. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!