Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek nem volt szemétség...

Szerintetek nem volt szemétség, hogy postára kellett mennem két ajánlott levélért, ami nagyon fontos, visszaküldték volna, erre beszóltak, hogy "nincs iskola, lézeng, terjesztik a vírust, ahelyett, hogy távoktatásban lenne otthon"?

Figyelt kérdés

Egyrészt nem vagyok iskolás régóta. Ő ott lehet, én nem. Kettő nem jókedvemből álltam én is ott sorba, sürgős volt és ma tudtam utoljára menni érte. Annyira szemetség volt. De bezzeg az ember arcába beleköhögnek.

Kettő, egy coop boltba mentem be majdnem a gyomrom kifordult, ajtót, ablakot nem nyitottak, oxigén elfogyott, de kint sorban állás. Vírusmegelőzés 100 %.


Meg vegyétek a lisztet, az nem előz meg és kezel semmilyen betegséget, mert kezet nem tud mosni stb.

Teljesen megbolondultak az emberek. Bezzeg vettem egy százas zsepit, majdnem meglincseltek érte, hogy tuti beteg.

Pont ennek a bezsúfolásnak, meg levegőtlen helyeknek és elhalasztott műtetéteknek, kezeléseknek lesz meg a kára...



2020. márc. 16. 14:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért foglalkozol vele, hogy rosszindulatú emberek miket szólnak be? Ha annyira fontos, akkor legközelebb szólj vissza, hogy már nem vagy iskolás, és amúgy is törődjön a maga dolgával.

És ennyi.

2020. márc. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Megbolondultak az emberek még jobban.
2020. márc. 16. 15:02
 3/14 anonim ***** válasza:

Bezzeg vettem egy százas zsepit, majdnem meglincseltek érte, hogy tuti beteg.


Ez hol volt, én mindig nagy adagban veszem, mert folyik az orrom, de senki nem szólt be eddig.

2020. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Coop Zalagerszeg, mert biztos fertőző beteg vagyok, azért veszek zsepit minden lisztes koronás lesz.


Amúgy eddig nem is volt, de ez a mai nap halljátok...

2020. márc. 16. 15:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Aki eddig bunkó és primitív volt, ezek utàn is az.
2020. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem köhögted le... 😂


Én mostanában mindig ezt játszom. Ha bunkók velem, köhögök. Qrva anyját az ilyennek.

2020. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Eddig nem voltak ilyenek. Másrészt pont az idősek voltak úton, meg lisztért.
2020. márc. 16. 16:49
 8/14 anonim ***** válasza:
Na ne már. Százasnál kisebb csomag nem is nagyon van.
2020. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8

Hát képzeld van.

2020. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Mindegy, szóval hihetetlen...


Kb. megettek volna, mert fiatal, minek van egy félórás dolga, otthon kéne távokulnia, nem terjeszetni a vírust, hogy halljanak meg a nyugdíjasok, meg amúgy is nem marad elég liszt...


Hihetetlen agyhalott emberek vannak. Elmebetegek.


De egyébként miért nem akkor rizs? Abból nincs hiány, most üres liszttel mit csinál?

2020. márc. 16. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!