Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen luxus dolgokról...

Ti milyen luxus dolgokról mondtok le a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés
2020. márc. 21. 10:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%

Mozi, masszázs, bowling

Nem éltem túl nagy luxusba,de a jelenlegi helyzetben ezek is luxus számba mennének most :(

2020. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
Fizetés
2020. márc. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
Kábé ugyanaz, mint az elsőnek: mozi, masszázs, koncertek, közös kocsmázások a barátokkal, a városban való céltalan csavargás, + egyéb alapélmények.
2020. márc. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

Az utóbbi hónapokban olyan sok dolgom volt, hogy eddig is csak otthon-munka-ügyintézés háromszögben mozogtam, sajnos:(

Ahogy kinéz, pár nyári programról kell majd lemondanom: szabadtéri színház, kézműves fesztivál, termelői piac, bolhapiacozás, utazás a barátaimhoz szomszédos országba, ilyesmi.

2020. márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%

Színház

Utazás

Koncert

Sport

Baráti összejövetelek, ünnepek

Sajnos a családban van, aki már a munkáját is elveszítette. Nekem irodai munkám van, egyenlőre tudom itthonról, csak már nem nagyon van mit csinálni, minden leáll.

2020. márc. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

Színház

Utazás

Mozi

Találkozó a barátokkal

2020. márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
Koncertek,bulik,utazás
2020. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Utazásaim? Lemondva.

Táborom? Lemondva.

Vizsgáim? Lemondva, elhalasztva bizonytalan időre.

Külön óráim? Lemondva.

Versenyeim? Lemondva.

A barátaimmal nem találkozunk, a közeli szórakoztató helyek (mozi, bowling, szabadulószoba) pedig ki vannak húzva.


Ezekről nem szánt szándékból mondtam le, (kivéve a külön órák azon részét, ahol egy idős nőtől veszek leckéket) hanem a körülmények kényszerítettek rá.

2020. márc. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%

Semmi, eddig se csináltam semmi olyat, nő vagyok, de se kozmetikus, se körmös, se fodrász (barátnőm vág a végéből)

Én a fogorvost hiányolom nagyon, de az egészség, nem luxus, ugyanilyen megfontolásból masszőr egy baleset miatt, nem pedig frissítő.

2020. márc. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
prostik
2020. márc. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!