Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy hogy ezt a...

Csak én érzem úgy hogy ezt a évet már teljesen elcseszte a koronavírus?

Figyelt kérdés
Egyre szigorúbb intézkedések vannak esélyes hogy itt is lesz egy teljes karantén magyarországon ,ezáltal alig lesz termelés , a forintnak annyi lesz ,csomó munkahely és ember megy tönkre és még ki tudja hol a vége mert nem hinném hogy ez 1 hónap alatt le fog menni . Mi a véleményetek ? És szerintetek meddig fog ez tartani
2020. márc. 19. 16:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Én nem vagyok ennyire pesszimista. Szerintem ha drasztikusabb intézkedéseket vezetnének be, hamar lecsengene. De így nagyon elnyújtják ezt a folyamatot...


A másik kérdés, hogy lesz-e akkor mélypont, mikor egy esetleges jobb időszak után visszaállunk szép lassan... Mert lehet, hogy akkor fog felfutni a vírus a lappangás és a nem diagnosztizált betegek miatt és újra felszökken a fertőzöttek száma. Az viszont biztosan tönkre fog vágni mindent

2020. márc. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Bízom benne hogy nem az egész évet mivel március van :(
2020. márc. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Kínában is 4 hónap kellett, míg a fertőzések lecsökkentek. A szétesett gazdaságot csak azután lehet elkezdeni rendezni. Ez egy 3-5 éves recessziót jelent, mert gombnyomásra nem indul újra az összes vállalkozás.
2020. márc. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát igen én is ettől tartok hogy talán nyárra enyhül az egész és minden visszaál a normál kerékvágásba de emiatt újra bekezd a virus
2020. márc. 19. 17:00
 5/13 Lazy Lover ***** válasza:
66%
Remélem nyárra lecseng ez a dolog a francnak van kedve itthon rothadni
2020. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Kínában decemberben kezdődött az egész, és mire a WHO észrevette, addigra úgy elterjedt, hogy nem tudták megállítani. Emellett az eü. rendszerük pocsék, és azt az orvos, aki felfedezte a bajt, ha jól tudom, azonnal sittre véágták, hogy ne szóljon a WHO-nak, és már meg is halt.


At influenza ideje kora tavasszal és kora ősszel van. Télen alig (de most megint nem volt tél, ugyebár...), nyáron szinte soha. Plusz negyvenet nem bírnak az influvírusok sem.


Szerintem sokkal érdekesebb lesz az, hogy egy (jó esetben csak egy) hónapot hogyan bírnak ki a kényszerből üsszezárt, patológiás családok? És hogy veszek hűtőt, ha kinyiffan? Netről? stb. Nálunk már SEMMI nincs nyitva: könyvtár, mozi, színház, képtár, semmi.

2020. márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Elcseszte, nem csak te erzed igy.

Az Egyesult Kiralyban pl a diakok ebben az ebben mar nem fognak erettsegizni es egyeb vizsgakat tenni, jovore lesz halasztva.


Amit most olvastam az az, hogy hiaba leszunk tul a nehezen Julius/Augusztusra, november, decemberben nagy valoszinuseggel jon a masodik hullam az uj influenza szezonnal, szoval a tavolsagtartas az nem csak 1 honapra szol, hanem akar 1-2 evre.

2020. márc. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%

Valóban érezhető a hatása, és azért aggasztó mert a magyarnak eleve híresen szar a mentalitása, az olasz magához méltóan lazán kezelte/kezeli ezt a helyzetet, itthon meg már most kinézik az emberek maguk közül azt akin nincs kesztyű/maszk, illetve ha köhög, tüsszent. Tegnap az Auchan-ban köhögött egy ember ami hangosabb volt kicsit, és vagy 5-en felkapták rá a fejüket....


Tőlem ne várja el senki hogy ebben az időszakban majd elvonulok a világ elől, és csak a szemetesig szaladok ki.

Attól tartok hogy eljutunk addig a pontig hogy szakaszonként rendőri ellenőrzés lesz városban, és azon kívül, hogy visszaszorítsák a mászkáló embereket. Jön a motoros szezon, jó idő, mérges volnék ha rákényszerítenék a lakosságot a bezárkózásra, amit persze nem tartanék be függetlenül attól hogy egy diákot igazoltatnak, majd "hazaküldik"


Hétfőn, és Kedden a cégnél közleményben felolvasták hogy amíg a fontos termékek alkatrész készlete elegendő(szar kínai holmik, Bosch gépekhez) és nincs megbetegedés cégen belül, addig nem lépik meg a leállást, csak épp ez egy szaros kéziszerszám gyár, tehát nem tudom mire fel kínlódnak, most már úgy is lőttek a piacképes versengésnek, meg hasonló marketing dumának...

Én kettőt dolgozom, kettő szabad, nem tudom hogy Hétfőig változik-e a munkahelyi helyzet, és belátják-e az okosok hogy felesleges termelgetni, mert ilyenkor a fontos dolgokra költ az ember, nem szerszámokra, kerti gépekre. Amellett hogy a vezetőséget, erős kritika éri a dolgozóktól emiatt, hisz nagyobb volumenű cégek dobták be a törölközőt, mint a szar bosch.

2020. márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem idén már nem lesz oktatás:( El fog veszni majdnem egy teljes félévem. Ezt én is nagyon rosszul élem meg.

És amikor végre lecsillapodik a járvány, kezdhetjük a gazdaság újraépítését, a forint-euró árfolyam meg lesz vagy 400. Szuper...

2020. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Azert 1-2 evig nem hinnem, hogy el fog tartani. 2021-re igerik a vakcinat.

Masfajta virus attol meg persze johet..

2020. márc. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!