Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi értelme van...

Szerintetek mi értelme van számomra a küzdésnek?

Figyelt kérdés

Röviden felvázolva:

Nem érdekel ez a modern világ, a mai társadalom, a 'rabszolgasors'. Hidegen hagy a pénz világa, az anyagi dolgok, és minden ilyen 'érték'. Nem szeretnék saját házat, autót, családot, mert egy cseppet sem vonz az ilyen élet. Számomra ezek a dolgok mind feleslegesek, és nem boldogítanának hosszútávon.

Nem akarok tovább ebben a formában létezni.

Szóval miért is kellene olyan dolgokért küzdenem, amik nem érdekelnek?

Forduljak szakemberhez? Szerintem nem tudna meggyőzni :D.



2020. márc. 21. 12:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Valami csak foglalkoztat

Emberek, állatok, természetstb. Bármi ami érdekessé teszi számodra az életet.

2020. márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Leginkább a természet.
2020. márc. 21. 13:07
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten én is hasonlóan gondolkodok. Szerintem nem kell mindenkinek azt a sablont követnie, mint amit a legtöbben akarnak. Legyünk egyediek, attól, hogy máshogy élnénk nem vagyunk furák. Lehet, pont ez visz előrébb.

20/L

2020. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Téékáá válasza:
57%
Akkor ültess fákat, vagy végezz önkéntes munkát menhelyen, vagy legjobb ha nyitsz egyet. Tanulmanyozhatod is a természetet, esetleg belejossz és segítesz megcsinálni valami spéci covid 19 vakcinát.sok sikert bármit is választasz
2020. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Tudom a megoldást: Minden anyagi javad add nekem, aztán holnaptól lakj a természetben.

Mondjuk, valószínűleg 1-2 nap után rájönnél, hogy nem akkora buli feladnod a kényelmet, mint gondoltad... :D

2020. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

#5-ös, nem tudsz olvasni?

Azt írja, hogy nem akar tovább ebben a formában létezni.


Kérdező, te intelligensebb vagy a "szakembereknél". :) Jól látod, hogy a mostani élet leginkább csak küszködés, és jobb lenne, ha meg sem születtünk volna. A meg nem születés a legfájdalommentesebb megoldás, és egyben rengeteg szenvedést lehet így megelőzni. Sokan hirdetik ezt az igét, esetleg nézz utána ezeknek:


anti-natalism

efilism


Youtube-on:

justsaynotokids

inmendham videos

superhumandance

2020. márc. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy vidéki birtokor/tanyát, állatokat. Aztán földművelésből, állattartásból lásd el magad. Én már gondolkoztam ilyenen
2020. márc. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 pékbalu válasza:
Ültess paradicsomot, és nézd, hogy kel életre.
2020. márc. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
#6: Én tudok olvasni. Láthatóan te is. Most már, csak értelmezned kéne, amit írtam... :D Ha azt csinálja, amit írtam, nem ebben a formában fog tovább létezni.
2020. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok vele. Nézem az embereket, ahogy bármit elkövetnek a pénzért. Ők meg engem néznek hülyének, hogy csak annyit szerzek, amennyire feltétlenül szükségem van. Az én örömforrásom a tanulás, de az anyagias világnak ez csak eszközt jelent a pénzszerzéshez.

Megérteni sosem fognak téged, de ez nem jelenti, hogy rossz lenne a felfogásod. Csak tedd, amit szeretnél és ne foglalkozz az ítélkezőkkel! Nem az ő életük.

2020. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!