Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az élelmiszer raktárban...

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Az élelmiszer raktárban dolgozókat miért nem emlegetik most "hősként"?

Figyelt kérdés
A Retro rádió műsorát hallgattam reggel, és bolti dolgozóktól kezdve az óvónőkön keresztül, mindenkit bemondtak "hősként" most a pánik idején, mert erejükön felül teljesítenek. A legújabb ilyenek a pékek, bár azt végképp nem értem, hogy egy ember minek vesz 4-5 kenyeret, mikor pár nap alatt megszárad... Én egy nagy élelmiszer raktárban (Penny) dolgozom áruösszekészítőként, és a PP-k (Pánikoló Parasztok) miatt egész héten 12 órás műszakot toltunk, acélbetétes bakancsban, folyamatosan állva és menetelve, pakolva. Miért nem vagyunk mi is "hősök", mikor gyakorlatilag ebben az idióta helyzetben mi visszük a hátunkon az országot? Ha nem dolgoznánk, most senki nem zabálna, mégis megfeledkeznek rólunk.
2020. márc. 21. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ti is hősök vagytok, ha ettől jobban érzed magad.
2020. márc. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Kevesebb leszel, ha nem említenek hősként?

Írd fel a facebookodra, hogy te mennyit dolgozol. Biztosan fogsz kapni lájkot, sőt még néhányan hősnek fognak nevezni tuti.

2020. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert láthatatlanok vagytok az emberek számára.Mondom ezt én aki szintén raktáros. És ha hősöknek neveznének titeket, akkor is 12 órát kellene dolgoznotok acélbetétes bakancsban.
2020. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem hősök, hanem végzik a munkájukat, ahogy te is.

Akkor én miért nem vagyok hős, mert utolsók között bent vagyok a munkahelyemen, hogy biztosítsuk az utolsó pillanatig a korlátozott működést, hogy amikor elül a por, akkor mindenkinek maradjon munkája?

2020. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Eszem ágában sincs lekicsinyleni a munkádat, de ti legalább nem vagytok veszélynek kitéve. Az eladók, pénztárosok állandó vírus veszélyben dolgoznak napi 8 órán keresztül, mert nem kapnak FFP3 maszkokat és védőszemüveget. A sok nép meg egész műszak alatt rájuk liheg.
2020. márc. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Enyhén szólva azt sugallja a felvetésed, hogy csak fizikailag váltál felnőtté, - több, mint gyerekes, amit művelsz. Akik jelenleg működtetik az országot, koponyára lebontva megérdemelnek valamilyen szintű elismerést, de nem sokan lihegnek itt fent a gyakorin, hogy "megsimogassa végre valaki a buksijukat". Hidd el, hogy aki képes arra, hogy tegyen valamit a közért, teljes erőbedobással megteszi, meg fogja tenni, - sőt, sokan vannak rajtad kívül is, akik a fizikai-, idegi határaikat feszegetve állnak helyt napról napra, mégsem állnak sorba a simiért! Örülök, hogy még helyt tudsz állni te is, de ne léptesd magad elő csúcsragadozóvá egy olyan közösségből, amelynek lényegében az összes normális tagja megteszi azt, amit módjában áll!
2020. márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2020. márc. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ti a raktárban nem vagytok kitéve annak a veszélynek, hogy valaki megfertőz titeket, hiszen ott nincsenek vásárlók. Ugyanezt a munkát végzitek akkor is amikor nincs járvány, ne mártírkodj.
2020. márc. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Engem rohadtul nem érdekel a vírus. Kemény vagyok, mint a vídia. Engem a 12 órás műszakok érdekelnek, ami a sok idióta pánikos barom miatt van. Nem értem, miért nem takarodik ki mindenki az USA-ba és záratja be magát a Raven Rock komplexumba 50 évre.


Különben rengeteg áru jön külföldről, azon simán ott lehet a vírus, agyasok.

2020. márc. 21. 16:47
 10/10 anonim ***** válasza:

Miert kell a Pennybe acélbetétes bakancs?



Amugy en meg ezt a hösiezést nem ertem.

En is dolgozom rendesen mint eddig mégsem èrzem magam ettöl hösnek csak mert valtozott a környezet most azert màr hös aki dolgozik?


Nem is ertem a logikat.


Meg minek kell hálálkodni annak aki a munkajat végzi? Az a munkaja eleve!

2020. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!