Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mindenki az építőiparban...

Miért mindenki az építőiparban dolgozókat szidja mikor (Magyarországon) minden más területen durvábban megy a lehúzás és átverés?

Figyelt kérdés
2019. jún. 18. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én spec nem szidtam. Valaki?
2019. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Én sem szidtam senkit, de amikor egy gázszerelő azt mondja egy munkára, hogy "fél nap az egész" és az árajánlaton a felhasznált anyagok mellett munkadíj címen ott szerepel 150 ezer forint. Az embernek azért elkerekedik a szeme. Ez csak egy (valós) példa.
2019. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: amikor elmész egy orvoshoz magánpraxisba és úgy kezdődik hogy csak kopogtál de 20 ezer forint, akkor nem kerekedik el a szemed? Ő nem fél napig dolgozott neked, hanem 15 percet konzultált veled. A mondatod másik feléről, te úgy gondoltad hogy kifizeted az anyagot és majd ingyen dolgoznak vele? Fel vagy háborodva hogy az anyagdíj mellett munkadíj is létezik? Számomra érdekes felfogás az ehhez hasonló, 10-15 évente rosszul van ha ki kell 150 ezer forintot fizetni, de 1-2 évente ennek a duplájáért telefont venni, autót tankolni meg végesen folytathatnám a sort, az nem drága.
2019. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!