Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amúgy sem volt túlzottan fitt...

Amúgy sem volt túlzottan fitt és sportos a magyar nép, de mi lesz, ha eleve ki sem lehet majd menni edzeni?

Figyelt kérdés
Ha az átlag lépésszám kb 100 lesz és a megtett távolság 0.5 km sem lesz? Nem fognak az emberek nagyon komoly egészségügyi problémákkal kínlódni a tartós mozgásszegény okozta életvitellel?
2020. márc. 21. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Otthon is lehet edzeni, pláne, ha még kerted is van.

A jelenlegi helyzet miatt ugyan nem tudok elmenni úszni, de itthon ugyanúgy edzek, mint ahogy évek óta minden hétköznap.

Egyébként kíváncsiságból pont tegnap 24 órán át felraktam a lépésszámlálómat és estére 3 km, ki tudja már hány lépés jött össze.

Aki eddig edzett, az most is tud, aki eddig se, az nem fog.

2020. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ez az 1-3 hónap fogja romokba dönteni a magyarok egészségi állapotát
2020. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Aki alapvetően egészséges életet élt, az valószínűleg nem lesz erősen túlsúlyos, cukorbeteg és magas vérnyomásos, ha néhány hónapig nem edzhet úgy és annyit, ahogy/amennyit egyébként szokott. Egy sima sportsérülés miatt van, hogy éveket kell kihagyni, mégis túlélik az emberek.

Aki pedig egyébként sem mozgott, annak úgyis mindegy, legalább otthon marad és nem mászkál el fertőzni/fertőződni.

2020. márc. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Emiatt a 2 hét miatt nem kell megőrülni.........
2020. márc. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megy majd a Taxidermia: 1. a pálesz; 2. pacalos csülkös bableves oldalassal, székelykáposztával; 3. desszertként lecsó rántottás-gombás szalonnával.
2020. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugye távoktatásra került az egyetem. Nekem a melót is lemondták már. Így abból hogy vasárnap délutánom volt eddig szabad, lett heti 3-szor másfél óra skype órám. Igen, csak ennyi egyenlőre.


Én speciel előszedtem a gimnázium óta időhiány miatt nem látott súlyzó szettem és minden nap kicsit tolom. Súlyemelés, fekvőtámasz, hasazás. Mindezt panel lakásban úgy hogy 4-en vagyunk kb 40-50 négyzetméterre. Ha szeretnéd meg lehet oldani.

2020. márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező nem azokra gondolt, akik amúgyis rendszeresen kondiztak otthon, és sportos/vékony testalkatúak voltak, hanem azokra az átlag emberekre akik átlagos testalkatúak, enyhén túlsúlyosak, és csak a napi 12 óra munka, meg a diákoknál a heti 3 fociedzés mentette meg őket az elhízástól.


Azért 2-3 hónap alatt jelentős többletsúlyt (20-30 kg) nem lehet felszedni, de az ilyen embereknél a +10 kgval számolni lehet. De valószínű, ha visszatérnek a megszokott életükhöz, ez le is fog menni.

2020. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Otthon is lehet edzeni. Mondjuk a kanapén döglő és tv-ző közben chipset zabáló emberek nem fognak. Az már az ő bajuk. Én mindenesetre akkor is fogok edzeni.
2020. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!