Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nyugati nők miért sokkal...

A nyugati nők miért sokkal sportosabbak és miért öltöznek stílusosabban?

Figyelt kérdés

Nyilván általánosítani nem akarok, ezért leszögezem: vannak kivételek, de ahogy egyre többet járok külföldön, azt látom, hogy ott sokkal több sportos és normálisan öltözködő nő van.


Magyarországon jellemzően 25 éves koruk után hízásnak indulnak a nő, és általában 26-28 évesen már bőven 30+ -nak néznek ki.

Nem tudom, mitől lehet ez…Sport hiánya, rossz étrend?

Nem beszélve arról, hogy 100-ből 99 nőnek totál egyforma az öltözködése.


Ezzel szemben külföldön sokkal több sportos, stílusos nőt látok.

Azért is érdekelnének az ÉRTELMES válaszok, mert állandóan azt hallom, hogy a magyar nők a legszebbek, amit egyre nagyobb butaságnak tartok.



2019. aug. 27. 07:19
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
69%

Rossz helyen élsz sz országon belül.

Ahol én élek, csont sovány dohányos nők élnek...

2019. aug. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
19%
Mert belátták, hogy pl.: a cigi, zsíros kaja használata nem fér össze a futással, ezért inkább helyesen az utóbbit választották.
2019. aug. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
75%
A normális minőségi ruha nem olcsó,elég sok sportoló lányt látok.Nem nézek ki 35-nek,igaz most híztam,de majd azt leadom.Sok csinos,szép,vékony lány szaladgál az utcán.Van ennek az ellentetje is,mint mindenhol.És csak azt a ruhát tudják hordani,amit a boltokban kapnak.Nem mindenkinek van 20000Ft-ja egy magyar tervező pólójára.
2019. aug. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
41%

Mert errefelé nem az az "asszonyos2, akinek van + 20 kilója, egy terhesség alatt a nök nem híznak 20-30 kilót, nem az a jó családi összejövetel, ahol 10 féle kaja van, és ebéd után alig tudnak menni az emberek a túlzabálástól, a mindennapos sport, mozgás a természetes, egyszerüen odafigyel mindenki az életmódjára. (Meg a cigizés sem pozitív dolog)

Meg nem az a nöies, aki ugy öltözik, mint egy prosti, felfedezték, hoyg egy farmer-fölsö is lehet nöies, szexi anélkül, hogy közönséges lenne.

Tökéletesen igazad van, hogy itt a nök fiatalosabbak, sportosabbak és normálisabban öltöznek.

De ez nem csak a fiatalabb korosztályra érvényes, az itteni 60+ évesek sem öregek, betegesek, hanem a legtöbb alakra jobb, mint a mo-i 30-40-esek többsége, egy 70-80 éves még sokszor aktívan sportol, aránylag jó alakja van, nem "öreg és beteg", hanem aktív, dinamikus ember.

2019. aug. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
85%

A gazdagok nálunk is így néznek ki, és minél szegényebb valaki, annál igénytelenebb a megjelenése.

Na, szerinted?


A nyugdíjasok is könnyen fittek, ha nem 16 éves koruk óta nyomják több műszakban, túlórákkal, sokszor betegen, kimerülten, mert kell a pénz és félti a munkahelyét. 40-50 év kihasználtság nyomot tud hagyni.


Nagyon buta emberek szokták előadni ezt a "nyugaton a s2ar se büdös" stílust, akik alapvető dolgokkal sincsenek tisztában.


Mit óhajtasz tenni annak érdekében, hogy a magyar átlagember jobb életszínvonalon éljen, ezáltal igényesebben tudjon kinézni?

Kitalálom: semmit.

2019. aug. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
75%

Amíg a magyar táplálkozás- és orvostudomány korszerűtlen bullshit alapköveken nyugszik, ne is csodálkozzunk, hogy ennyi elhízott, rossz kondícióban lévő ember él köztünk.

A magyarokat még mindig meg lehet vezetni egy csomó baromsággal, amin az összes nyugati ország már évtizedek óta röhög, hogy bármi köze van a fogyás/hízás tényéhez.

Az átlag ember a fast fashion szennyet is alig tudja megengedni magának, aki pedig molettebb az átlagnál, tényleg nincs esélye ízlésesen öltözködni, ezért elszabott borzalmakba burkolja a testét.

Itthon 30 rongy alatt nem is nagyon találsz minőségi márkás felsőket, így Amerikában az összes agyonsztárolt márka (Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren...stb.) az itthoni fast fashion árkategóriában van.

Sokkal kevesebb pénzre van szükségük, hogy szebben, egyedibben vagy sportosabban nézzenek ki.

Imádom a külföldi, jellemzően angol és amerikai webshopokat nézegetni. Akkor úgy érzem, hogy kinyílik előttem a világ, és látok olyan fazonokat is, amik ide biztos, hogy csak max. 2 év múlva fognak begyűrűzni.

2019. aug. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

# 3/5


hát igen, ha valamiben világbajnokok a magyarok, akkor az a kifogáskeresés.

pont azt látom, hogy mindenki ugyanabban a márkás ruhában jár, egyébként meg sztem turkálóból és fel lehet öltözni normálisan.



#5

"A gazdagok nálunk is így néznek ki, és minél szegényebb valaki, annál igénytelenebb a megjelenése."


hogyne:) ekkora baromságot is rég hallottam. érdekes, elég jómódú környéken lakunk, és itt is mindenki kövér és ugyanúgy öltözködik, nagyjából annyi túlsúlyos, igénytelen embert látok a szegényebbek között, mint a gazdagoknál.


"Nagyon buta emberek szokták előadni ezt a "nyugaton a s2ar se büdös" stílust, akik alapvető dolgokkal sincsenek tisztában."


nem adtam elő semmi iylesmit, egyszerűen sokat járok külföldön, és ezt látom. az, hogy ez sérti az önérzeted és beindul relfexként nálad a kifogásgyártás, meg nem az én problémám.


# 4/5

na végre egy értelmes válasz.


pont ezt látom Magyarországon, a legtöbb nő egyforma, drágább, kihívó ruhát hord, míg külföldön kockás szoknyás bakancsos lányokat is látok, akik van stílusok és jóval nőiesebbek is.

a magyar nők nem igazán tudják megkülönböztetni a nőiest a közönségestől.

+ szerintem külföldön a nők nem 3 crossaint-t esznek kólával reggelire. sajnos nálunk is ugyanez van, mikor rokonokhoz megyünk születésnapozáskor: 10-féle kaja, csak kocsival járnak stb.


mondjuk amíg a dietetikusok szerint gabonafélékből kell a legtöbbet enni, és az átlag magyar lusta utánaolvasni annak, hogy hogyan kéne normálisan enni, addig nem várok komoly változást.

2019. aug. 27. 08:23
 8/45 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem igaz és durva általánosítás.

Nagyon sok harmincas nő huszonévesnek néz ki. Az öltözködés és igényesség meg nem pénz függő. Sok olyan igen csak tehetős embert ismerek, aki nemcsak magára, de a környezetére is igénytelen.

Európában szinte mindenhol voltam már. És ugyanúgy vannak ott is rosszul öltözöttek és igénytelenek. Sőt!

2019. aug. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
92%
A turkálóban is ugyanazok a rongyok vanbak,mint a fast fashionban.Ráadásul aki nem tud vagy nincs ideje turkálni,annak ez kilőve.Egészségesen étkezem,mert kb a 80%at magunknak termeljük.És hidd el sokaknak nuncs pénze minőségi ruhára és élelemre.Sokaknak pedig izlésük nincs.Nem hiszem,hogy csak a magyar nők ölzözködnek rondán,máshol meg díva mindenki.
2019. aug. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
85%
Nyugaton élek. Hogy sportosabbak, azzal tökéletesen egyetértek. Hogy stílusosabbak, azzal nem. A németek többségének pl kifejezetten borzalmas az ízlése, de számomra az angolok öltözéke se szimpi b. Szóval ez sztem egyéni ízlés kérdése. De térjünk vissza a sporthoz. Sokkal nagyobb hangsúlyt fektetnek az egészség megőrzésére. Megfizethető áron vehetsz normális ételeket, míg otthon ami egészséges az csillagászati árú sajnos. Tele van idős emberekkel a konditerem, rengetegen bicajoznak, rollereznek. Tudatosan élnek. Talán ez a dolog kulcsa.
2019. aug. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!