Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Sportos...

Sandorka25 kérdése:

Mi a véleményetek a Sportos és Egészséges Magyarországért nevű pártról?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem jó véleményem van erre a pártra, csak az a baj hogy alig tudtak kampányolni az emberekkel. Igaz hogy nem mentek az Európai Unióba, és nem tudtak polgármestereket alakítani, de a Sportos és Egészséges Magyarországért nevű pártnak abban igaza van, hogy sportolni kell és rendszeresen kell vizet inni. Nektek mi a véleményetek erről ?



2015. márc. 26. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mert amúgy a jelenlegi pártok megtiltják a sportot és a vízivást
2015. márc. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is szoktam sportolni, szoktam futni, fekvőtámaszt csinálni, guggolni, biciklizni, súlyzózni és focizni.
2015. márc. 26. 10:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is ismerem a pártot, talán nem véletlen. Igazuk van, hogyne. De ez a program kevés egy párthoz. Nem értem, miért akar mindenki minden ötletre pártot alapítani, ez annyira magyar dolog. Pont az ilyen célkitűzésekre vannak a mozgalmak. Amit ők megfogalmaznak pártként, sima mozgalomként is meg lehetne foglalkozni, és több értelme lenne. Miért? Nem lenne politikai vonzata (a sportot ne politizáljuk át szerintem), és ami még ennél is fontosabb: nem lenne röhejes. Így csak egy nevetséges törpepárt az egész, ami vonz kb. 50 szavazót.
2015. márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ez igaz. De viszont a Sportos és Egészséges Magyarországért Párt mindent megpróbált hogy bejusson a parlamentbe.
2015. márc. 26. 10:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem párt, ez egy sportmozgalom, ami síbolja a párttámogatást.


Hiányolom a sportolással nem összefüggésben lévő problémákra adott válaszaikat: munkanélküliség, oktatás, gazdaság, adózás, stb.

2015. márc. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg megalapítom a Minden Nap Reggelizzünk Pártot.
2015. márc. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Már az LMP-t is nehezen értem. Nem értem, hogy miért van szükség külön zöld pártra, külön egészség pártra. Ezek olyan dolgok, amik a problémák töredékét teszik ki, így már önmagában nagyon kevés választót tudnak maguk mellé állítani. Egyszerűen nincs esélyük.
2015. márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem jó az ilyen ... mindenféle párt, mert nem tud adni a társadalom egészére megoldásokat, csak egy -egy részterületre koncentrál, és az bizony kevés, hogy egy országot kormányon vezessenek. Van programjuk a nyugdíjasokra? a vállalkozások adóinak rendezésére? az oktatásügyre? és még millió szektort sorolhatnék, amire az emberek választ várnak. Ha nincs, akkor az a párt mehet a kukába. Mozgalomnak jó, de kormánypártként semmiképpen nem szabad megszavazni!
2015. márc. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Zöld Pártnak, Kalózpártoknak és humorpártoknak van egy kis rövid hagyománya és történelme, így szükség van erre.


De ilyenre valóban nincs szükség.

2015. márc. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egy külö párt hozzás,mert magamtól is sportolok.Amúgy az öteltük jó csak inkább a politikával kéne foglalkozni ne a sport és az egészség legyen az első egy pártban sztem:)
2015. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!