Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez miatt szemet ember lennek...

Ez miatt szemet ember lennek mert segiteni akarok?

Figyelt kérdés

Barmikor kesz lennek segiteni egy bajba jutott non.Peldaul nincs penze,es nincs senkije.Nem kernek erte cserebe semmit se.Egyszeruen csak sajnalom azokat a noket akiken egy kis szeretet vagy segitseg igen is sokat tudna javitani.Hany no el bantalmazo kapcsolatban vagy a csaladon beluli eroszak aldozat.Sajnalom a nehez sorsu pasikat is termeszetesen de a nok allnak kozel a szivemhez.Egy ferfi konnyeben meg tudja alni a sarat ha nehez sorsa van.Nagyon ugy vettem eszre,h az internet nepe szemetnek nezi az onzetlenul segiteni akaro embereket.

Ennek nincs koze a szexualitashoz,azert irtam ki ide mert itt tobben vagytok.Viszont azt nem mondom,ha egy ilyen segitoi kapcsolatbol parkapcsolat lenne en annak nem allnek ellen.


2020. márc. 22. 07:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor talán nem kéne birka módjára az elb_aszott nyelvezetet követned, csak mert "divat".
2020. márc. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%

Te az a csávó vagy, aki hajléktalan nőket akar befogadni? Még mindig nem oké a dolog és soha nem is lesz, egy csepp önzetlenség nincs benne.

Ha ennyire Teréz anyának érzed magad, akkor inkább menj és vásárolj be nagyanyádnak vagy a környékeden elő időseknek, hogy ne nekik kelljen egymást taposni a teszkóban.

2020. márc. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
# 12 anaem az a csavo vagyok...en a kisöccse vagyok :D
2020. márc. 22. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!