Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a bajuk velem?

Mi a bajuk velem?

Figyelt kérdés
Vannak unokatestvéreim, akik leszidnak, hogy ne mondjak olyanokat, hogy minek akarok tanunli meg sokszor valami újat találok ki. Hát de ez van, ha valaki megbukik egyetemen és nem tudja, hova menjen, minek tanuljon. Jártam legalább 3 OKJ-s képzésre és csak az utolsó volt olyan, ahol azt is érzem, hogy akarok ezzel foglalkozni.(nem csak azért választottam, mert nem volt jobb ötletem)
2020. márc. 24. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a baj veled, hogy hallgatsz rájuk, felveszed amit mondanak, komolyan veszed, és foglalkozol vele. Ők fizették a képzéseidet? Ha igen, akkor van hozzá közük de amúgy nincs.
2020. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet. Eddig erre nem is gondoltam.
2020. márc. 24. 16:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért elég érdekes, hogy 3 OKJ-ra meg egy egyetemre is jártál, de neked semmi sem jó...Kicsit felelősségteljesebben kellene döntéseket, választásokat hoznod, mert így csak eltapsolsz egy rakás pénzt a feladott képzésekre (ami akkor is gond, ha a sajátod, fiatalon tanulja meg az ember a pénzkezelést). Nem kell mindenbe rögtön irigységet meg rosszindulatot látni, én pl ha a rokonom lennél, csak szimplán a fentiekre próbálnék rávilágítani. Ha traktálnak vele, az elhiszem, hogy idegesítő, szólj nekik határozottan, hogy “igen, elfogadom a véleményeteket, de most téma lezárva”.
2020. márc. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!