Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajok! Megsértődnétek, ha...

Csajok! Megsértődnétek, ha valaki azt mondaná rátok, hogy élőben jobban áll egy ruha rajtatok, mint a képen?

Figyelt kérdés

Előtte megdicsérne titeket,hogy csinosak vagytok persze.

Hogy reagálnátok?



2020. márc. 24. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond úgy neki hogy élőben még jobban áll rajtad ez a ruha mint képen. Így biztos nem fog megsértődni. De amúgyse kellene mert nincs benne semmi sértő.
2020. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát előtte mondtam neki,hogy milyen jó ruhája van és hogy csinos benne. És mondta,hogy hol vette én meg azt,hogy láttam képen már, de élőben jobban áll. Így sértő lehet?
2020. márc. 24. 22:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem :)
2020. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne sértő? Nem azt mondod hogy a képen nem volt ilyen jó vagy hogy élőben nem jó..de akkor se sértő, csak egy vélemény..
2020. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó, én sem sértésnek szántam szóval remélem nem voltam félreérthető :)
2020. márc. 24. 22:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem :)
2020. márc. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vree ***** válasza:
56%

Miért sértődne meg valaki azon, hogy élőben még fantasztikusabban néz ki, mint fotón? Ez az egyik legalapabb bók. :.


Nyilván úgy kell fogalmazni, hogy

“Azt hittem, a kép felkészített, hogy milyen csodálatos leszel, de most már látom, hogy a valódihoz képest alávaló kontár kellett legyen a fényképész”

és nem úgy, hogy

“héé, nincs is olyan csapzott kutya külsőd, mint a fotón!”

2020. márc. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Így egy fokkal kevésbé vagy ronda, de még így is rémálmaim lesznek utánad."
2020. márc. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!