Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kijarasi tilalom miatt csak...

A kijarasi tilalom miatt csak 9-12 ig tartozkodnak az idosek csak a boltban, vagy az utcan is?

Figyelt kérdés
A nagymamammal elek 70 eves es egyutt szoktunk bevasarolni ugy hogy kint meg var az utoban mivel o szeret vezetni,ez buntetendo lesz?

2020. márc. 27. 20:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egy ember lemehet egy másikkal, akivel egy háztartásban lakik. Tehát, két gyerekemmel én nem mehetek le egyszerre sétálni, kutyát sétáltatni? (persze, másokhoz képest megtartva a kötelező távolságot)


A problémát alapvetően az jelenti, hogy az érintett 65 feletti idősek nagy része nincs informálva, mivel nem neteznek, nem olvasnak napilapokat, rádió híreket, híradót sem hallgat, néz mindegyik.

Jelentős részük pedig fel sem fogja, mi történik a nagyvilágban... :-( De ott van az, "éltem én már eleget, engem már nem érdekel ilyesmi, így is, úgy is hamarosan meghalok" hozzáállásuk. :-(

2020. márc. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!