Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem teszi tönkre az embert...

Nem teszi tönkre az embert az, ha nincs a szabadban, nincs emberek között és nem megy ki a természetre?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet a #maradjotthont betartani, amikor korántsem egészséges a 4 fal közt lenni?
2020. márc. 29. 12:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy tetszik ez a házidagagék kifejezés. még nem hallottam :D
2020. márc. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Menj inkább csgozni innen te élettelen nyomorék
2020. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
Főleg mentálisan lehet ártalmas a bezártság - érzete. A fizikai hatások később jelentkezhetnek, de nem törvényszerűek. Persze mindent lehet fokozni! Ablak nélküli, zsúfolt, penészes környezetben egy kicsivel másabb a helyzet.
2020. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én 20 éve így élek. Dagadt sem vagyok van egy melléképületünk az udvaron az konditeremnek bevan rendezve barátnőmmel ott szoktunk edzeni heti 3x amúgy meg csak akkor szoktam elmenni otthonról, ha muszáj. (dolgozni, boltba, bankba, etc.).


Nem lesz semmi bajod attól, hogy most otthon kell maradnod mint annak sincs semmi baja tőle akinek ki kell járni annak ellenére, hogy nem szeretne :).


Amúgy nem értem a sztereotipiát a profi "élettelen" játékosok akik nem mellesleg milliókat keresnek többségük edzett jó fizikumú mint pl. pashabiceps vagy loltyler1. Én sem vagdalózok azzal, hogy k..ög bulis alkoholista drogos f. sz vagy csak mert nem bírod otthon.

2020. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%

A "levegőzni" kifejezést sohase értettem - kitárod az ablakot és jön be levegő. Szerintem másra értik, csak rosszul használt kifejezés lehet ez.


Sportolni lehet otthon is, kapcsolatot tartani a neten.


Annyira nem lehet káros ez.


Amúgy arra jöttem rá, hogy én még többet is leszek szabadban (erkély) és napon, mint máskor.

Most ebédelhetek kint, máskor kajálda vagy iroda konyhája.

Annyival több időm van hétvégén, hogy ücsöröghetek kint. Máskor az egész hétvégét végigtanulom.

2020. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Miért vagyok le pontozva? Most olyan tényleg létezik egyébként hogy valaki soha nem megy ki annyira ki van tartva hogy soha nem kell neki kimenni? Durva nagyon akkor És mi lesz az ilyenekkel hogyha meghal az anyja?
2020. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Rövid távon nem, hosszú távon (több mint egy évtized+) igen, de a mérték rajtad múlik.

29 éves programozó vagyok. 8 éves korom óta a bent töltöm a napjaim a lakásban. Szemed tönkre megy garantáltan ha nem mész a szabadba nagyon sokáig, mivel távolra nem nézel, így el szokik (?) tőle a szemed, legalábbis ezt mondta a szemészem. Asztmás is vagyok + allergiás rengeteg mindenre, de szerencsére ételben semmire sem. Allergia egy része is lehet a folyton a klímás és tiszta lakás átka. Szerencsére mozogni mozgok, futok minden nap és tornázok is minden nap (persze nem sokat) így nem hízok el, pedig rengeteget eszek.

De ezek csak a hosszú távú hatások, egy karantén alatt semmi bajod nem lesz. Nyílván ez sokaknak nehéz most, ami teljesen érthető, én rühellném ha most kötelezően csak a szabadban lehetne lenni.

2020. márc. 30. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!