Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki a példaképem?

Ki a példaképem?

Figyelt kérdés
Egy német érettségi feladatban a példaképemről kell levelet írni, de sehol nem találok információt ezzel kapcsolatban. Tudnátok nekem segíteni? Ki a példaképem?

2020. márc. 30. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Azt mi honnan a fittyfenéből tudjuk? ¯\_(ツ)_/¯
2020. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én.
2020. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj Adolf Hitlerről valami szépet, a politikai nézetei miatt úgysem szankcionálhatnak senkit.
2020. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem az lenne a legegyszerűbb ha egy szentet választanál , hisz annak neten is utána lehet nézni , több dolgot tudsz róla írni. Szerintem választhatnád pl. Teréz anyát . Nem kell vallásosnak lenned , de szerintem ezt a tanár is jobban értékelné , mint pl . ha Shakirát választod példaképnek ...
2020. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mégis hol a fenében találnál információt arról, hogy NEKED ki a példaképed?
2020. márc. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 egyáltalán nem biztos. Azon átsüt, hogy nem őszinte, és csak meg akarta oldani valahogy a feladatot gyorsan, és választott valakit, akiről azt gondolta, hogy választani kell. Sok tanár van ám, aki a gondolkodást értékeli.
2020. márc. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindenképp egy sportolót választanék. A szentet valószínűleg nem fogják elhinni vagy válthat ki ellenszenvet a javító tanárból. Én egy híres sportolót választanék akinek a neten fent van az életrajza pl. Muhhamad Ali, Hosszú Katinka, vagy egy paralimpikont.
2020. márc. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy az én példaképem ki. A tiédet honnan tudnád? Én annak idején egy pankràtorról írtam.
2020. ápr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!