Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az idősebb korúak miért...

Az idősebb korúak miért hiszik azt minden boltban kapható készételre / gyorsfagyasztott etelre, hogy az azzal a célzattal készült, hogy megöljön minket?

Figyelt kérdés

Folyamat azt mondják, hogy ilyen beteg leszel tőle olyan beteg leszel tőle. Rákot okoz stb stb...

Tény hogy vannak benne olyan dolgok amiket otthon nem tennénk bele de mégis miért hiszik ezt? Ha annyira veszélyes lenne mint állítják akkor a NÉBIH úgysem engedné forgalomba.



2020. márc. 31. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Az ilyen ételekben sok adalék van, ami ismeretlen lehet sok ember számára. Az ismeretlen/új dolgoktól hajlamos az ember félni.


Mondjuk én pont nem az idősebb korosztályban látom ezt, inkább a fiatalabbak között (én például úgy vettem észre hogy a fiatal, kisgyerekes anyukák hisznek ezekben nagy számmal).

2020. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Minden korosztályban van ilyen...

És szerintem is az ismeretlentől való félelem miatt. A gyorsfagyasztott ételek előállításához szükségesek olyan összetevők, amiket otthon nem használunk (mivel otthon nem készítünk gyorsfagyasztott kajákat), és amit az ember nem ismer, attól gyakran fél, főleg ha lusta ahhoz, hogy utánanézzen. Plusz ezt még tetőzi az, hogy az összetevőknek sokszor nem írják ki a nevét, még a természetes összetevőknek is csak az E számos kódját írják oda, na ez aztán főleg kiüti a biztosítékot azoknál, akik nem hajlandóak utánanézni.

2020. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Ne általánosíts, 80+ nagyanyám például nem hisz ilyeneket, függetlenül attól, hogy sokáig termelt magának a saját kertjében, amíg bírta erővel. Fiatalabbak között is van, aki megszállottja a marhaságoknak.
2020. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%

A fikázottak közé tartozom.

Jobban ízlik az, amit én főzök.

És remélem, sikerült a lányomat is úgy felnevelnem, hogy ne egyen egyenkaját.

2020. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
#4 Mert aki nem retteg a gyorsfagyasztott kajától, az nyilván életében nem evett még semmi mást mirelit pulykatalléron kívül, sőt tuti, hogy egy rántottát nem tud elkészíteni, mi? Milyen érdekes, hogy a tudatlanság mindig mennyire kéz a kézben jár az általánosítással.... -.-
2020. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%

5-ös. Próbálkozz az értő olvasással.

Csak magamról beszéltem, véleményemről, elveimről.

Bocsi az általánosításért......ja, mégse.

Nézz utána, hogy mit jelent az a szó, hogy általánosítás.

Így talán nem keltél fel ma hiába.

2020. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszik azt, ESETLEG a te ismerősöd hiszi azt, nem az időskorúak.
2020. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
Hát, emberek, ezeknek a fagyasztott gyorskajàknak se íze se hamva. 5 év alatt egyszer vettünk rántott csirkemellett, gumi íze volt neki!!! Egy biztos, hosszú távon káros! Inkább időt szánok a főzés, sütésre. Sokan jogosan félnek tőle.
2020. márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
valóban ölnek mégpedig a jó ízlést , ezektől a szaroktól egy szelet zsíros kenyér is többet ér pedig az is pocsék eledel
2020. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!