Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is rosszul tud esni,...

Másnak is rosszul tud esni, ha letiltják?

Figyelt kérdés
Most először fordult elő velem, hogy valaki letiltott facebookon és nagyon rossz érzés. Régóta ismerem az illetőt és azt írta utóljára, hogy idegesíti, hogy nem válaszolok néha napokig és csúnyán elküldött a fenébe. Igaza van, sokszor nem volt kedvem vele beszélgetni, de ezért nem kellett volna egyből tiltania. Fura, hogy ennyire rosszul esik, pedig nem is kedveltem túlságosan. Másnak is rossz érzés vagy van, aki könnyen kezeli az ilyesmi és nem is érdekli?
2020. ápr. 1. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Az egodnak fáj és nem pedig az, hogy nem beszéltek. Mi változott volna? Ugye beszélni nem akartál vele és jött egy ilyen reakció tőle, ennek ellenére még nem lett jobb vele beszélgetni, tehát a reakció zavar és nem pedig az, hogy nem beszélhetsz már vele.


Majd feldolgozod.

2020. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Engem régebben többen tiltottak le. Először nagyon rosszul esett, de szerencsére másnapra elmúlt.

2020. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Gondolod hogy neki jól esett hogy nem válaszoltál?
2020. ápr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem érdekel, mert nem tartom nagyon így sem senkivel sem a kapcsolatot.
2020. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
68%
Szerintem is idegesítő és bántó, ha valaki napokig nem válaszol... de persze ezért még nem lett volna muszáj letiltania. Engem csak akkor zavarna, ha olyasvalaki tiltana le, aki érdekel, ellenkező esetben inkább megkönnyebbülnék. Szóval ha úgysem akartál vele beszélgetni, inkább örülj...
2020. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!