Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt eleted legboldogabb...

Mi volt eleted legboldogabb pillanata?

Figyelt kérdés

Mi ugrik be elsore?


Ez lehet barmi, gyermek szuletese, utazas, uj munka, kellemes csalodas stb..


Ird oda nemedet is lecccci



2020. ápr. 2. 08:15
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
35%
Mikor hosszú idő után végre lefekhettem a csávómmal. Életem legboldogabb napja volt.
2020. ápr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
78%
Mikor megismertem a valódi énem egy embernek köszönhetően. :)
2020. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 gublug ***** válasza:
58%

Mikor eletem legszebb csaja felkinalta magat.


Bocs, se kor, se nem.

2020. ápr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
71%

Volt néhány.

Mikor először mentem el életemben először bulizni, addig csak otthon ültem és a gépet nyomkodtam, azóta más ember vagyok, próbálok minden percet kihasznàlni és élvezni amennyire csak lehet.

Amikor életemben először lett párom, igaz fájdalmas kapcsolat lett, és fájdalmas volt elengedni is, de amikor összejöttünk nagyon boldog voltam.

Amikor egy két hónapig tartó betegség, szakítás, az állítólagos "legjobb barátnőm" elvesztése után (igen, ez mind egyszerre történt meg velem hetek leforgása alatt) hirtelen a semmiből egy jó barátnőmmel elindultunk az ország másik végébe dolgozni. Ez az ötlet nagyon hirtelen jött, aznap pont összeültünk iszogatni, amikor megcsörrent a telefonja és a család barátja kereste őt, hogy kéne neki két ember, de már holnap kezdeni kéne. Gondolkodás nélkül mondtam azt, hogy induljunk most rögtön. Azon a helyen megismertem egy olyan embert is egyébként aki ennyi rossz után végre törődött velem. Ugyan nem sokáig tartott a romàncunk, és teljesen tényleg nagyon rövid ideig voltunk ott egymásnak, de talán életem legboldogabb pillanatait vele éltem meg. Aztán sajnos vége lett, mert elrontottam. Azóta beszéltünk már, rám olvasta a dolgokat, de nem tudom őt hibáztatni, igaza van.

2020. ápr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
46%

Voltak hatalmas események, pl mikor kegyetlen szülöi hattérrel megjött a level hogy megkaptuk baratommal a lakàst es kiköltözhetünk a pokolbol, vagy amikor eltévedtem es nem talàltam semmerre utat a legszuperebb idegen sràcok segitettek elvittek, amikor nem tudtam mi hogy lesz miböl élünk meg jöttek a telefonok munkaajànlatra, amikor versenyt nyertem a dolgaimmal amiket csinaltam, amikor egy katona asztaltol felpattanva haptàkban szalutàlt nekem, es mélyen a szemembe nézve kézfogassal gratulàlt, mikor az ünneplest kihagyva random csak beszaladtam ràgozva a diplomamert azt felvenni, mikor Barbikat kaptunk karacsonyra es sikitoztunk, mikor a hobbynkon a kuvasz es farkas hatalmas, valojaban vadkutyàinkkal jàtszottunk mert minket ismertek imàdtak, DE. A kérdés arrol szolt mi az elsö ami eszembe jut.


Es a legelsö ami eszembe jutott amikor vègre kicsit szabadabban elengedtek, talalkozhattam nyari estén is a barataimmal, mindenki egytöl egyig oldott volt es jokedvü, tetszettem 3 sràcnak is, meg magamnak is, csavarogtunk mentünk bàrhova is minden jo volt, es akkor es ott ki is mondtam, hogy most tökéletesen boldog vagyok! Azota sem voltak ilyen barataim sem, ilyen pillanataim sem.

2020. ápr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
60%

15.valaszado vagyok.

Csak elgondolkodtat hogyhogy nem a nagyobb volumenü pillanatok ugranak be elsöre.erdekes

2020. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
44%
*a katonai gratulacioban az volt nekem a nagy hogy ebben a pillanatban esett le nekem hogy véget èrt az 5 évnyi vért izzadàsom es megcsinàltam a sulit!(80 an kezdtünk, abbol 40 fö kapta csak meg a diplomat a többi kuhullott)
2020. ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
89%
Amikor felvettek orvosira és mikor lediplomáztam.
2020. ápr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a legboldogabb pillanat az volt amikor kis korunkban az unoka tesóimmal játszotunk a hóban és picit rosszalkodtunk.


Amikor karácsonykor mindenki boldog volt.


Azon kivűl minden napom sokkal jobban alakul mindt ahogyan szeretném

2020. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
41%

-Mikor 2 hét kórház után hazaengedtek

- Mikor megölelem, aki tetszik, és utána mosolyog/ mond valami kedveset

- Egyszer nagymamám utasításai alapján csináltam ebédet (mindig mamám szokott főzni, kevés kivételtől eltekintve), és azt mondták, majdnem olyan finom, mint az övé.

-kb 4 évesen tarzanosat játszottam a dombtetőn. Nem tudom miért, de, ha a gyerekkoromra gondolok, legtöbbször ez jut eszembe.

18/L

2020. ápr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!