Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik az igazi oldala, valós...

Melyik az igazi oldala, valós énje valakinek?

Figyelt kérdés
Van egy ismim, aki kiegyensúlyozott, kedves, mosolyog az emberek közelében. Hallottam olyat is, hogy lekezelő szokott lenni, nagykèpű, azèrt is szólna, ha egy tűt elejtenèl. Honnan tudhatja az ember, hogy hogyan viszonyuljon hozzá?
2020. ápr. 2. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik lehetőség a pincér teszt. Ha valaki bunkó egy kiszolgáló személlyel az már nem túl jó jel.

Viszont olyan is van, hogy családon belül a négy fal között jön ki valakiből az állat. Vagy ha részeg az is elohozza az ember igazi énjét.

2020. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ismerek ilyet.

A zsigeri az a második. A düh, bunkóság, irigység sok emberből belsőből jön ösztönösen.

A vigyor meg egy felvett szerep.

2020. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szunnyado oroszlan az ilyen. Addig kedves mig ki nem hozzàk belöle az állatot
2020. ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1 óra közös társasjáték során sokminden kiderül ám:).
2020. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

attól függ, kivel van.

én pl egy bunkó állat vagyok az idő legnagyobb részében, de ha olyanokkal vagyok, akik nem érdemlik meg hogy bunkó legyek (értsd: családtagok és 4-5 barát), akkor úgy viselkedem mint a kulturált emberek. ez nem két személyiség, csak nem fogok bájologni azokkal, akik nem érdekelnek.

2020. ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!