Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24 éves lány vagyok és annyi...

24 éves lány vagyok és annyi negatív dolgot éltem meg, hogy gyűlölni kezdtem a férfiakat. Van itt más is aki hasonlóan érez?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 4. 13:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Èn is hasonló helyzetben vagyok, csak férfiként. Gyűlölni nem gyűlölök senkit , viszont nehezen tudom értékelni valakinek a közeledését, és én is nehezen tudok valakihez közeledni. Rengeteg rossz tapasztalatom volt, néha megerőltetem magam és próbálok ezen túllépni. Nem mindig sikerül sajnos..


24/F

2020. ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Voltam így. Magad ellen dolgozol, ha nem kezeled ezt a problémát... Azáltal, hogy majdnem mindenkiben az ellenséget látod, lehet, hogy megvéded magad a rossz dolgoktól, de elszigeteled magad a jóktól is.


Rafináltnak kell lenni és jól szelektálni. Aki nem szolgál rá a rosszra, azt megbecsülni és adni neki egy esélyt, aki meg igen, abból minél több hasznot húzni, letörni a szarvát és eldobni, hogy a saját játékában veszítsen. De az sem baj, ha csak simán ignorálod őket. Előbb-utóbb megtanulják a leckét.

2020. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Molesztált kiskoromban a mostohaapám. Nálam jobban senkisem gyűlölhetné a férfiakat, de nem így teszem. Azért, mert van egy két seffej a világban, nem mind az. A férjem pl. jó ember.
2020. ápr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én se kaptam tőlük még egy kedves szót se, sőt rengeteget gúnyoltak. Utálni felesleges őket, attól csak nekem lesz bajom, úgyhogy inkább levegőnek nézem őket. De ahogy elnézem, elég sok közülük egy nagy senki, amiket itt is írnak magukról. Szr állás, kevés fizu, partnere a jobb keze vagy egy prosti. Hatalmas, tényleg.
2020. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd hogy miért érzel így ?
2020. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Itt vagyok. :)

Nem gyűlölöm, csak megvetem, és másképp nézek rájuk.

2020. ápr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!