Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha senkit sem...

Mit csináljak ha senkit sem érdekel, az, amit mesélnék?

Figyelt kérdés

Szóval úgy érzem, hogy bárkinek bármit mondok (legyen az pozitív vagy negatív történet), nem érdekli vagy úgy tesz, mintha érdekelne, de kb semmit nem reagál rá és ez rosszul esik

Van olyan, amikor nem érdekel annyira vagy nem érzem annyira rosszul magam ettől, de amikor épp egy hullamvolgyben vagyok, akkor eléggé melyen érint és elhatarozom mindig, hogy nem mondok semmit, csak ha kérdeznek, akkor is csak a legminimalisabb választ adom (bár ezt a ‘fogadalmat’ sosem tudom betartani)


Veletek is volt már hasonló?

Mit tudnék tenni?



Előre is köszi a normális válaszokat 🙂



2019. ápr. 4. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mesélnél privátban, megígérem nem leszek bunkó. Ha tudok, válaszolok is rá.
2019. ápr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de kiváncsi lennék rá, mert én is pont ebbe a helyzetbe vagyok.


Mondjuk lehet én csak simán unalmas vagyok...

2019. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen dolgokat mesélsz nekik? Lehet hogy olyan dolgokról van szó ahol nagyon megosztó véleményük van az embereknek...
2019. ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Sok mindent nem lehet, én is ilyen vagyok.


Egyszerűen senkit nem érdekel amit mondok, meg amúgy sem vagyok sem jó előadó, sem érdekes ember. Ha tehetem akkor csendben maradok, nem bonyolódom beszélgetésbe.


Azt vettem észre, vannak akik szó szerint ugyanazt adják elő mint én, még érdektelenebbül is, mégis valahogy isszák a szavukat. Ez van.

2019. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3 pl sulis dolgokat vagy hogy mit gondolok a jovomrol, mi zajlik bennem

( és nincsenek extrém elképzeléseim a jovommel kapcsolatban 😃 )

2019. ápr. 4. 18:48
 6/9 anonim ***** válasza:
kinek meséled ezeket? barátoknak vagy szüleidnek? ha barátok sz*rják le az még úgyahogy elmegy, de pl a szüleid azért remélem meghallgatnak
2019. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Leginkább barátoknak, mert ok jobban megertenenek (ok is hasonló élethelyzetben vannak)

De már anyukamnak se nagyon mesélek, mert lehet meghallgatna, de kitudja melyik mondatom lenne az, ami nem tetszik neki és akad ki rajta...

2019. ápr. 4. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember ilyen, hogy hiába mond neki a másik valamit, teljesen fölösleges, mert csak az 'aha, ühüm" megy. Miért van ez?

Részben, mert nem érdekli, részben, mert a saját története izgibb lenne, részben viszont vannak olyanok, akik tudnának rá értelmesen reagálni, de mivel korábban már ezzel megszívták, mert a másik bepöccent rá, merhogy véleményt, tanácsot, javaslatot adott az, így már nem próbálkoznak semmivel, így marad az "aha, ühüm"...

2019. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérem a következőt! :-)
2021. nov. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!